Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyáva vagy csak egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagy csak egyszerűen nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve másik városba járok tanulni és ezalatt az idő alatt elég sűrűn találkozok egy fiúval a buszon. Nekem régóta tetszik, kb. mióta megláttam. Őszintén mindig néztük egymást , de 1 hónapja valami megváltozott. Nekem jobban tetszik mint azelőtt, már már mondhatni bele vagyok zúgva. Amióta én ezt tudom magamról azóta veszek észre felőle is "jeleket". Ez abban nyilvánul meg, hogy már úgy is néz, hogy azt észre veszem én is és nem csak rámpillant. A barátnőim szerint akik tanui ezeknek a szituknak minden alkalommal arról áradoznak , hogy :Ha láttad volna hogy nézett. Kis mosollyal az arcán.

Előfordult már hogy stírölt is. 1-2 hete pedig arra lettem figyelmes,hogy mindig a közelemben ül le. Szinte vagy a mellettem lévő sorban, vagy közvetlen mögöttem , akkoris ha már valaki ül ott. Ezekre a dolgokra felbátorodva bekövettem Instagrammon , 1 képét be is likoltam. Visszakövetett. Vártam utánna, hogy hátha lép valamit , de nem. Gondoltam akkor lépek én felé és egyszer odamentem hozzá, és megkértem a buszon, hogy nyissa ki az ablakot. Ezzel nyugtatom magam , hogy én már léptem felé,de még mindig nem történik semmi. Instastoryba ami képet kiteszek meg sem nézi, a legjobb barátnőmét pedig igen. Gondoltam már rá , hogy mi van ha ő tetszik neki ,de nem hiszem mert őt nem nézi egyáltalán és ha nincs velem a buszon akkoris a közelemben ül le. Össze vagyok zavarodva , hogy én néztem be vagy létezik, hogy valaki ennyire féljen lépni egy lány felé?



2017. ápr. 25. 21:43
 1/3 krampusz77 válasza:

Hát igen.Vannak akik félnek lépni.Ennek több minden lehet a hátterében.Nincs önbizalma,fél az elutasítástól, vagy csak bemagyaráz magának hülyeségeket.

Magamból kiindulva irtam ezt.

Ez egy nagyon rossz úgymond szokás.Ezért állok még mindig itt barátnő nelkül...sosem volt.

Azt tudom tanácsolni,hogy írj rá te,vagy kezdj el vele beszélgetni.Ha feldobod az önbizalmát akkor bátrabb lesz ő is és legközelebb ő ír rád.Vagy megy oda hozzád.

Adj jeleket neki h bejön neked.

Tudom h ez a pasi dolga de...na.Kár lenne elveszni hagyni szerintem,csak mert a normákra hallgatsz.

Sok sikert:)

2017. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van! Ezt tudom mondani, it az 1., én sem merek nagyon lépni, sokszor azért, mert lebecsülöm magam, hogy egy adott lánynak bejövök. Beszélgess vele, ezzel egy kis önbizalmat, megnyugvást nyújva neki. 15/F
2017. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet,hogy ezeket ti képzelitek be.Nem kell bemagyarázni,ha akar valamit,lépni fog.
2017. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!