Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves lány vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves lány vagyok, de még csak 1komoly barátom volt egész életembe, de nagyon szeretnék járni valakivel, mert hiányzik a szeretet. Meg más is! De egyszerűen úgy veszem észre, h nagyon nem tetszek a fiúknak és nem érdeklődik irántam senki?

Figyelt kérdés
+én viszont elég nyitott személyiség vagyok, és ha megtetszik valaki, odamegyek hozzá, h megismerkedjek,nem vagyok visszahúzódó. de nem tudom mit csinálhatok rosszul. tudna valaki segíteni?
2013. szept. 13. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Így látatlanban elég nehéz megmondani.
2013. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, abból a rengeteg információból, amit leírtál csak azt tudom mondani, hogy próbálkozz többet.
2013. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
külsőd lehet a probléma vagy a viselkedésed miatt nem jön össze erre akettőre tudok tippelni mivel nem írtál semmi konkrtémutom magadról :)
2013. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy rossz pletykák is terjengenek rólad mási keset hogy átlagos kinézeted van és átlagos szerencséd is
2013. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

baljós a helyzeted:aki szóba áll majd veled annak totál odaadod magad és olyan "részletekkel" nem foglalkozol majd hogy egyáltalán milyen ember az


aki úgy áll hozzá hogy "bárki csak járjon már velem valaki" azok végül rosszabbul járnak mintha szinglik maradtak volna

2013. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külső talán. Esetleg kép, segítség gyanánt? (Nem szeretnék ismerkedni, kisebb gondom is nagyobb annál, nem azért kérem)
2013. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A külsőddel nincs valami rendben, vagy valami más jellegű probléma lehet, pl. a viselkedéseddel.

Ezt így nehéz megmondani. Egy képpel segítenél, de nyugi, én sem ismerkedni akarok. :-D

2013. szept. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű eset de ha rám írsz akkor megpróbálok segíteni.
2013. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!