Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan gyűjthetnék önbizalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan gyűjthetnék önbizalmat, ha egyszerűen nem tetszek önmagamnak, mert úgy érzem tök ronda vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Ha saját magamnak nem tetszem, akkor hogy várhatom el, hogy másoknak bejöjjek? Rosszul vagyok, ha fényképeznek, nem vagyok fotogén és nem szeretem, szóval hogy lehetne ezen változtatni?

22/F


2017. jan. 7. 15:05
1 2
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Kötelező olvasmányok:

Brian Tracy: maximális teljesítémény (hanganyag formájában: főnix szeminárium)

Csernus Imre: A férfi

Szabó Péter bármely motivációs előadása (youtube)

Louise L Hay bármelyik könyve a megerősítésekről (hanganyag youtube-on: Éld jól az életed most)


A lényeg hogy ne a lányokra koncentrálj hanem önmagadra. A többi jön magától.

2017. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Chopen ***** válasza:
Brian Tracy, Szabó Péter, stb., mind gusztustalan szélhámosok a közhelyes, gagyi bölcsességeikkel.
2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

#3


ócsárolni azt tudsz, látjuk, de valami segítséget adni a kérdezőnek? vagy az már luxus lenne?

2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Sok millió ember nagyon sokat köszönhet Brian Tracynek például. Mondjuk Szabó Péter őt utánozza, de üdítően motivált tud lenni.

A helyzet a következő: én egy év alatt totál megváltoztattam az életem ezen művek, hanganyagok segítségével. (lakás, munkahely, egészségi állapot stb)Ezek a módszerek működnek, csak ki kell próbálni és rendesen csinálni.


Tudod aki csak rinyál és nem tesz semmit, annak semmilyen módszer nem segít, aki meg kész arra hogy megváltoztassa a gondolkodásmódját, és kitartóan dolgozik a sikerért, a siker nem marad el. Ez az élet minden területére vonatkozik. Lehet rinyálni, picsogni, kritizálni, de abból nem lesz semmi de semmi. Soha. Mert amire gondolsz, az vonzod be és azzá válsz. Ez ennyire egyszerű.

2017. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Chopen ***** válasza:
#4, dehogynem: ne legyen egy kis punci.
2017. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


és azt, hogy csinálja, hogy "ne legyen egy kis punci."?

2017. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Amin nem tudsz változtatni azt fogadd el, amin tudsz változtatni azon változtass.


Több fiú ismerősöm pl. azzal kezdte az átalakulást, hogy megszabadult a szemüvegétől. Tavasszal én is ezt fogom tenni, mert látom, hogy mennyire megjött nekik az önbizalmuk.


Ketten elkezdtek gyúrni, mert nagyon alacsonyak és véznák voltak. Az egyik szerintem túlgyúrta magát, de a másiknak szép arányos testalkata lett.


Az öltözködésükön mindannyian sokat változtattak, sokkal felnőttesebbek lettek. Már nem ilyen gengsztersapkákat meg XL-es kapucnis pulcsikat hordanak, gyakran van rajtuk ing, zakó, normális nadrág, nem ez az ócska szakadt, rendes cipőt hordanak, nem az ötágú csillagos tornacsukát. Egyszóval nem úgy öltözködnek, mint a gimis srácok, hanem mint a felnőtt férfiak. És nem kell ehhez sokkal több pénz sem, mert a New Yorkeres rikító színű pólók semmivel sem drágábbak, mint a rendes ingek. Most mindenhol leárazások vannak, szóval ha te is még a gimis ruháidban jársz, akkor ideje változtatnod. ;)


Két ismerősöm brutálisan pattanásos volt, a kozmetikus nem segített, de gyógyszerrel egy év alatt helyrejöttek és már nem kell szedniük. Ha már kozmetikusnál tartunk, akkor egy szemöldök igazítás sok férfinak nem ártana - ez nem ciki, nem b zis és nem drága, ha utána magadnak tartod karban. Egy jó frizura sem árt.


Én nagyon szeretem a férfi illatszereket, a barátomat karácsonyra megleptem egy kb. 1500 forintos David Beckham parfümmel (akciós volt). Még sosem volt neki, ezért egy klasszikus hűvös illatot választottam neki, hogy egyáltalán szokja az érzést. Rossmannban, dm-ben lehet venni olcsón, nem kell 10 000 forintot kidobni rá! Miközben válogattam legalább öt 30-40 körüli, teljesen átlagos férfi jött oda a parfümökhöz, az egyik ujjongva mondta a párjának, hogy "Nézd, ez az XY most csak ötezer forint, tisztára megéri!" Mondom oké, egyeseknél jól megy a szekér... Szóval a a parfüm nem páwás, nem kell tőle félni!


Ezek eddig nem voltak túl drága dolgok, de ha el vagy eresztve anyagilag, akkor szóba jöhet még a fogszabályzás, nem tudom abban mennyire vagy érintett. Az sem ciki, csak felnőttként nagyon drága, pont ezért ilyen korban már szinte státusszimbólum.


Remélem pár tippel tudtam segíteni. Az önbizalmad pusztán ezektől nem lesz az egekben, a belső átalakulás az egy külön történet, de ezek gyors sikerélményt adnak és lesz motivációd a személyiséged fejlesztéséhez.

2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi #8-as, elég sok jó dolgot leírtál.

Frizurát csináltattam, ingeket nem igazán hordok, szóval az még nem igazán van meg, parfümöt vettem(nem szeretem használni, mert irritálja a torkom valamiért), fogszabályzáson túl vagyok már, az úgy nagyjából jó, persze nem modell, de mondható egyenesnek.

Szerencsére nem kell szemüveget hordanom, gyúrni viszont nem szeretnék, nem vonz, inkább más, állóképességi sportokat szeretek.

2017. jan. 7. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy ronda vagy, nem egy érzelem, hanem csak gondolat. Szóval jó lenne azt gondolnod, hogy egy igazi f.aszacsávó vagy, és akkor máris sokkal előrébb lennél...
2017. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!