Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha az embernek a családja választ nőt a szabad döntés helyett? 😢

Figyelt kérdés

Már évek óta ez van.

Mivel nálunk ez valamiféle presztízs kérdés és mindenki topnotch szellemi ember így ebben nőttem fel.

Semmi kedvem részletezni meg mutogatni itt, hogy ki ki mit ert el ezekben, de a családom szószerint megtiltotta az egyetlen lányt akiért élni akarok.

Persze a csaj oldaláról is kölcsönös az tuti, szerintem már nem is szeret, de lehet, hogy képzelődtem végig már nem tudom😂

De megmondtak hogy mivel ennek a csajnak semmi protfóliója, nevtelen sarj így eszembe se jusson-IGEN ENNYIRE NAGYKÉPŰ TAKNYOK az ertelmiségiek csakhogy vágjátok ti is.

Persze az nem számít ha azt mondom hogy biztos jó hatással lenne rám...a válasz NEM.

Nem is ismerik😭


Szóval itt a sok eszlény, én meg csak annyiból tartoztam ehhez a családhoz hogy ebbe születtem.

Vittek jobbról balra. A sznobok legnagyobb arcai, mindenféle dijnyertesek, vittek körbe a világba, mutatták mit kell elernem😂😂😂


Persze a "legjobbat" akarják nekem, ertik amit mondok: hogy nekem csak egy csaj kell azt minden oké.

Belenyugodtak hogy lúzer vagyok és direkt nem írok házit vagy dogákat üresen adok be.

"Életem lázadásai"

Apám persze akiben annyi nem volt hogy nyakkendőt kötni megtanítson vagy annyit hogyan kell randira hívni egy lányt elkönyvelt selejtnek.

Mindig hallom, nem érek semmit, mert neki mikor egyetemet befejezte, radikális eredményeit és felfedezéseit egy óriási országos díjjal jutalmazták.

Nekem semmi ilyenem😢😢

Szóval ertik hogy rgy csaj kell.


A baj a megértéssel van, mert lehet hogy bemutatnak ennek annak.

Néha egész király nőknek nem mondom, de semmi kedvem vmiféle színésznőhöz hogy selyemsálban jarkáljak uncsi színhazi előadásokra, mint legjobb haverom.

Mert az bizony mar beadta derekát.


Mióta Pesten hülyül a nőkért minden alapon átalakult amit utalok benne.

Csak nemtom h mondjam el neki😂


Szóval a kérdes hogy lesz normális nőm valaha?

Akit megismerek egy kávézóban vagy valami?

El se tudjátok mennyire féltékeny vagyok azokra akiknek működik, mert nekem csak ez kell hiába van meg minden más.

Esz, karrier meg a többi hasztalan cucc.

😂


2016. dec. 28. 09:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Az egyetlen kiút már hosszú ideje a menekvésnek tűnik.

Felülök egy repcsire és elszökök.

De hova és hogyan?

En mindenben félresikerültem😂😂😂

S ha megyek is valahova végem...

Rokonok itt-ott, elkalnak New York-ban is, beránt a Brooklyn-i banda és vege a tervemnek.

Hogy New York, apró lakás, kis szerelmemmel éldegelek.

Valami gyári meló.


Szabályosan álmodom ezekről😢

Tudni milyen felelősséggel dolgozni, időre menni munkába.

Hajnalban kelni.

Elfelejteni a sok nyamvadt könyvet.

2016. dec. 28. 09:35
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy aki abban talál menekülést, hogy "csak repülőre ülők" meg a "nem yorki rokonok".. nos az ugyanolyan sznob mint a szülei. Nem estél messze az alma fájától az biztos. Most idejöttél panaszkodni egy lány miatt, szidod a nagy sznob szüleidet, de te sem vagy különb. Tudod miért? Mert ha annyira szeretted volna a lányt, akkor nem érdekelne a szüleid gazdagsága, pénze, társadalmi pozíciója. Már rég leléptél volna, és a saját erődből boldogultál volna. Igen, lehet gyárban robotoltál volna, vagy 10-12 óráztál volna valahol. De te csak hisztiztél, és gyerekes lázadozásokat csináltál mint egy 5 éves aki nem kapja meg a piros autóját. A szüleid pénze nagyon is jó neked mi?
2016. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekházasság? A 21. században élünk...
2016. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nagykoru leszel, dobbanthatsz ebbol a trutymobol. Felnott embert nem rangathat vissza a befolyasos csalad. De azt tudnod kell, hogy akkor nem kapsz semmit az oroksegbol, nullarol kell kezdened! Nem lesz egyszeru!
2016. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hallod, szard le őket, szerezz egy fülest, menj sportolj (lehetőleg izmot építs). A csaj az magátol jön, nem akkor amikor keresed. Persze neked kell majd kezdeményézni de elösszőr juss el odáig. Remélem segítettem.

Írj rám priviben, mert elég szarul álok ilyen téren, és lehet h te vagy az én emberem😉😉

Na csáó

2016. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Pénzt azt nem adnak.

Már úgy semmire, ugy ahogy tudok dolgozni.

2016. dec. 28. 09:51
 7/20 anonim ***** válasza:
#2-es: a tini parkapcsolatokba irta ki a kerdest. Ebbol gondolom, hogy meg nincs abban a helyzetben, hogy megtehetne, amit te irsz. Egy felnott eseteben egyetertenek veled, de ez egy tini.
2016. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Majd írok

Levelem estefele várd.

Sok privi jött napokban.


Így is lesz, harcolnék en a lányert dexattól félek nem erdemes

Ezek a dolgok csak töbkretennék őt.

Én viszont mar tuti lelépek.


Elgem van ebből😂😂😂

2016. dec. 28. 09:53
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazából 3 eve tervezem.

Félrettem eleg pénzt így melóbol.

Tudom a helyeket amik ők nem.

Ahova menni fogok, mar munkahelyeket is találtam.

Találtam egy netes havert, Birmingham-ben kezden, aztán irány az alomváros Edmonton.

Eltűbök mint a kámfor😂



Egyedül ilyen dolgok tartanak vissza:

Unokahúgom aki imádok es közel lakik csakúgy mint 2 unokaöcsém.

Nagyon szeretem őket, pokoli a tudat hogy évek óta szeretgetem, nevelem őket miközben ilyen aljas terveim vannak.

A lány szintén visszatart, ő a legerősebb kapocs ehhez a vilàghoz.

2016. dec. 28. 09:56
 10/20 A kérdező kommentje:

Igazából ha njncs ez a lány a kerdes sincs se semmi.

Már rég nem lennék itt, úgy hittem majd külföldön megismerek egy lányt.

Bíztatott haverom hogy ott majd meglesz, kiogok valami angol szuk*t es elleszek velem

Álomszerűnek tűnt.

Eltűnni éa szabadnak lenni.

Mostcrendeznem kell magamban a dolgokat.


Ittaradni harcolni a lányért míg le nem rokkanok vagy elmenekülnj gýáva féreg módjára

2016. dec. 28. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!