Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit kell ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiu aki egy evfolyammal folottem jar de most vegzos es nemsokara sajnos elballag mar nagyjabol fel ev ota szerelmes vagyok bele de o is figyelmesebb velem azota miota felviditottam mert nem vettek fol ahova szeretett volna menni. Egyre jobban azt erzem h megorulok mindig ra gondolok es o is szokott velem hulyulni ugymond. Hogxan kozeledjek fele vagy mit csinaljak? Van e eselyem nala? Bocsanat az iras miatt. Na szoval mit csinaljak vagy mar ez a vonat elment hisz mindjart elballag?

2017. ápr. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kommunikáció nélkül nehéz lesz elmondani neki.

Beszélj vele!

2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg minél többet beszélni vele személyesen, utána, ha elballagott, akkor Facebookon megbeszélsz vele egy találkozót. Kitartást

16/F

2017. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!