Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek már volt ilyen? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt ilyen? Ha igen, akkor hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés
Veletek már volt olyan, hogy a barátnőtöknek/barátotoknak és nektek ugyanaz az ember tetszett, és neki a barátnőtök/barátotok tetszett? Ha igen, akkor hogy tudtatok beletőrődni? A barátnőtök/barátotok tudta hogy neked is tetszik az adott személy?
2017. ápr. 28. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt és tudta. Hát el kellett fogadjam a helyzetet, nem volt mit tenni. Rájöttem, hogy semmi esélyem. Az idő meggyógyította a rossz érzéseket.
2017. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több is volt,mivel a barátnőm 10/11 es majd rájöttem ha a barátnőm tetszik neki,és az én irányomba nem táplál érzéseket,egy pillanatig sem szabad csüggednem,egyik pasival amikor szakított a barátnőm úgy gondolta jó leszek neki én is velem vigasztalódik, természetesen elküldtem melegebb éghajlatra,nem leszek pótlék!
2017. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húh 2-es válaszoló velem is ez a helyzet.. :( Már azt hittem hogy én is tetszem a srácnak, de kiderült hogy a barátnőm tetszik neki, ami nem meglepő hisz gyönyörű és okos is. :(
2017. ápr. 28. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki végülis, csak azt ne mondd hogy szerelmet valottál neki,mert akkor nem irigyellek:D?
2017. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, a fiú vallott szerelmet a barátnőmnek. Hát igen, nem irigyelni való a helyzetem, nagyon rosszul esik hogy a srác egyfolytába a barátnőmre mosolyog, meg együtt mennek haza... :/ Jelenleg egy darab szerencsétlenségnek érzem magam. :( A barátnőm bármilyen fiút megkaphat nem is kell csinálnia semmit, én meg hiába küzködök reménytelen. :( Egyszerűen nem tudom elhinni hogy a srác nem engem szeret, pedig nagyon sok rá utaló jel volt...
2017. ápr. 28. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ne hagyd rá.. Ismerkedj és eldől az a valaki kit szeret
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd hogy fogadta a szerelmi vallomást? Ha örült neki és alakulnak a dolgaik akkor el kell fogadnod,de ha nem viszonozza a srác érzéseit akkor van esélyed, csak meg kell birkózni a gondolattal hogy nem téged akar hannem ahogy leírták előttem is kicsit nyersen hogy pótlék leszel,de ezt már neked kell eldönteni hogy vállalod vagy sem!
2017. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es válszoló: Igen a barátnőm örült neki, és viszonozta is. Sajnos bele kell törődnőm. :( Remélem idővel kiszeretek belőle
2017. ápr. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!