Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti az exeteket fogadtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti az exeteket fogadtátok már vissza sajnálatból v egyéb okok miatt? és ha igen miért, mit csinált az a valaki h ti visszafogadtátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.. Én meg sajnáltam, meg mondta, hogy megváltozik, stb stb... De az ember soha nem változik meg, szóval soha ne fogadd vissza az exed.;)
2013. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem fogadtam vissza exet. Még akkor sem (egy alkalom volt), mikor bár nagyon fájt, de úgy gondoltam, hogy ez nem galambház, hogy ki - be repkedünk. Valahogy a büszkeség felül kerekedett bennem. Persze biztosan vannak példák, mikor egy pár félreértés miatt szakít, vagy kommunikáció hiánya miatt összevesznek butaságon.. és mikor kiderül az igazság, kibékülnek, ezzel nincs baj. De ha a kapcsolatban megcsalás, árulás, verés, stb. volt, azt sosem értettem meg, hogy lehetnek annyira gyengék az emberek, hogy visszafogadják a "rosszat".
2013. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem volt olyan exem aki vissza akart volna jönni :(
2013. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a környezetemben sok olyan pár van aki újra összejött az exével. Csak nekem nem sikerül valamiért :( Pedig mi is butaság miatt szakitottunk egy vitából kifolyólag.
2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó a felmelegített káposzta.

Nyilván oka volt annak, hogy szakítottunk. Ezek az okok általában olyanok, amelyek nem fognak megszűnni. Tehát a szőnyeg alá sepert problémák elő szoktak jönni újra és újra.

23/L

2013. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!