Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
van egy lány a suliban aki egyszerűen annyira vonz engem ahogy kinéz..ahogy beszél amilyen a belsője <3 és amikor ránézek ő rámnéz...hozzámszól énnekem pedig a pulzusom felszökik és köpni nyelni nem tudok...de régen mikor nem volt így siman hozzaszoltam es semmi se volt...mostmeg ,nem arrol van szó hogy nem merek hozzászólni csak van amikor kedvesen szol vissza van amikor meg csúnyán mond valamit...lehet olykor néha faS/=zságokat kérdezek de amikor ránézek vagy közelebb van hozzám rögtön ááááá de az a baj hogy mivel tudnám őt tudjátok igy arra ösztönözni hogyértitek..elöször nekem azis eleg ha cak jo baratok lennenk...segítsetek légyszi
2017. ápr. 28. 21:48
 1/2 anonim válasza:
Figyelj...A lányok hát nehézügyek.Probáld kimutatni hogy teccik (pl mosojogj rá,hivd meg egy üditöre).Ha ez nem sikerül akkor kérdezzd meg töle hogy mi a baja veled.Vannak olyan lányok akik igy mutatják ki hogy teccik valaki nekik.
2017. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Várj idövel majd sikerül sok sikert.
2017. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!