Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyetlen lányt szeretek, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen lányt szeretek, de ő elhagyott. Nem tudok továbblépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő volt az életem igaz szerelme.3 hónapja próbálom elfelejteni de még mindig az az érzés fog el mitha tegnap szakítottunk volna. Nem tudom túltenni magam rajta de legbelül nem is akarom.Beszélünk még rendszeresen,habár nem minden nap mint régen és reménykedem hogy összejövünk újra.Nem akarok megszakítani vele meinden kapcsolatot.Fontos személlyé vállt az életemben.Különben csak őt szeretem.Akármennyire is próbálok új csajokkal megismerkedni nem megy.Mert őt nem tudom elengedni és senkire sem tudok úgy tekinteni mint rá.Szóval összegezve leragadtam egy csajnál aki számomra különleges és ő kell nekem senki más az ég világon nem tudja teljesíteni.Mit tegyek ilyen helyzetben? Csak annyit elmondok hogy soha nem szerettem még ennyire senkit.Ezért nehéz belekezdeni új kapcsolatokba.Mert ha belegondolok nagyon nehezen találok mégegy ilyen lányt mint ő.És megint újra ismerkedniba másokkal áh...És nem tudnék mást így szeretni.Ami még hozzátesz hogy nagyon nehezen ismerkedő típus vagyok ezért még nehezebb a dolgom.Valahol érzem hogy az idő megoldd mindent és visszatér majd hozzám.De ez semmi sem biztos. Ezért nem várhatok hónapokig,évekig.Múlnak az éveim és most nagyon magányos vagyok igy hogy pár hónapja nincs velem.. Mit tehetnék?
2017. ápr. 29. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretted hogy hogy szétmentetek?
2017. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átérzem, szerintem ne próbáld elfelejteni, mert belűlről felemészt.
2017. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért szakítottak ha ennyire szereted? Ha szeretnéd valakinek elmondani nyugodtan írhatsz
2017. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!