Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a lany akit mindenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a lany akit mindennel jobban szerettem.1honap eleg?

Figyelt kérdés
1honapot adnek neki ,addig kuzdok erte ,de ha nem bocsajt meg en nem szeretnek elni.

2016. júl. 10. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért haragszik rád?
2016. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Rosszabb lett volna, ha nem is jöttetek volna össze, és csak vágytál volna rá. Így legalább lehettél vele valamennyi időt.
2016. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért ne csinálj hülyeséget! Mi volt a baj ami ezt ki váltotta?
2016. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van a mondás hogy nő és villamos után nem futunk, mert ugyis jön a másik. Honnan tudod hogy majd nem lesz egy oylan lány, akit még a jelenleginél is jobban fogsz szeretni :))
2016. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bizonyosan nem lesz. Tudom hogy fiatal vagyok ,de tokeletes volt mind a felfogasa mint testileg
2016. júl. 10. 23:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ugyanolyan nem lesz, hisz minden ember más, de ez nem jelenti azt, hogy a következő ne lehetne jó annyira, hogy szeresd.


Én is így gondoltam a legelső kapcsolatomnál, aztán most a 3. után jöttem rá, hogy nem szabad rangsorolni. Mindenki másért jó, tökéletes nincs. Ha úgy érzed van akkor az azt jelenti, hogy nem ismered eléggé.


Szerintem pont azért szép az élet és azért olyan jó új embereket megismerni, mert senki sem tökéletes és mindenki máshogy jó.

2016. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért még ne nyírd ki magad. Nincs olyan ember, akin ne lehetne magad túltenni.
2016. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb :)
2016. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne várj annyit se ,sőt menj el most egy másik csajjal partyzni.
2016. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd. Ugyanígy voltam én is, 6 nap múlva lesz fél éve, hogy szakítottunk. Nagyon összevesztünk, de nem gondoltam át, pedig nagyon szerettem. Az azutáni pár hét konkrétan borzalmas volt, félnapokat bőgtem át, nem aludtam, teljesen befordultam. Aztán még hónapokkal később is mindenről eszembe jutott, sírtam is sokat. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de ő sose keresett, teljesen semmibe vett, ami szintén nagyon rosszul esett. Az elején még konkrétan meg akartam halni. De ő is. Még szakításnál mondta, hogy keres egy villamost... És láss csodát, tegnapelőtt találkoztunk, mindketten élünk. Először távolságtartóak voltunk. Ma (tegnap) megint találkoztunk, már megölelt, és nagyon jól elvoltunk, szóval szerintem mondhatom azt, hogy barátok lettünk. És ez nagyon jó érzés. Nagyon ragaszkodtam hozzá eddig is, iszonyú volt a hiánya, hát most itt van.


Szerintem hagyd a lányt. Adj neki időt. Exemnek fél év kellett, hogy barátok lehessünk, és ki tudja mi lesz még ezután.

Értékelheti a kitartásodat a lány, de előtte hagyd, hogy átgondolj, hogy kicsit legyen magában, hogy megtapasztalja a hiányodat.


És kérlek, ne öld meg magad, ha nem jön össze. Nem így működnek a dolgok. És ha 1 hónap után még mindig nincs semmi, akkor sem szabad feladni.

Kitartás! :)

2016. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!