Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a tanáromba?

Figyelt kérdés

Úgy kb 1 éve vagyok bele szerelmes. Egy sportot uzunk és már nagyon rég óta ismerem. Nem tudom hogy ő kölcsönösen érez egy irantam. Van hogy megolel vagy akár puszit is ad máskor pedig nem hogy nem fogadja a koszonesem meg vissza sem köszön. Nagyon kedves és jolelku férfi. Nagyon jó tarsasag és akár órákon át eltudunk beszélgetni, sok közös témánk van. Szerintetek lehet valami köztünk? Vagy mit tanacsoltok nekem?

15l


2017. ápr. 29. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom , hogy hanyagold amíg tanít mert kirúgják a fa.....ba.
2017. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hagyd békén, legyen több eszed ennél. Megértem, mert én is beleszerettem egy tanáromba 16 évesen de egyszer sem fordult meg a fejemben hogy viszonyt folytassak vele. Ezzel csak őt és az állását sodornád veszélybe.
2017. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az utalna valamire hogy megolel vagy puszit ad?
2017. ápr. 29. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben csinálja ezt?
2017. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Sulin kívül. Ahogy már említettem egy sportot uzunk és ott szokta.
2017. ápr. 29. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem keverednék bele az ilyenbe, vagy ha már benne lennék, akkor megpróbálnék minél gyorsabban eltűnni onnan...
2017. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa akkor csak annyit szeretnék hogy tul leptem rajta. Elfoglalom magam és nem foglalkozok vele. Igazatok volt. Köszönöm
2017. júl. 16. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes
2017. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!