Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvel, de túl fiatalnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel, de túl fiatalnak tart. Reménytelen? Szeret vagy csak szédítget?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, ő szeptemberben tölti a 20 évet.(Szegeden élünk mindketten, ő bentlakásban lakik).

Kicsivel miután megismerkedtünk elkezdtünk kijárni sétálgatni, beszélgetni. Mindig ő hívott ki és próbálta úgy alakítani a napjait hogy talákozhassunk...mindig csókkal köszönt el ez körülbelül másfél-két hétig tartott. Mikor rákérdeztem, hogy velünk mi is a helyezt, akkor azt mondta, hogy nagyon kedvel, de túl fiatal vagyok. De attól még én vagyok az egyik legjobb barátja.

Utána nem nagyon beszéltünk többet...Aztán

a következő hónaptól úgy adódott, hogy kell talákozzunk egy héten egyszer egy órát. Olyankor vagy nagyon kedves és aranyos vagy morcos és nem is vesz számba.

Annyira hiányzik, hogy úgy igazán megöleljen. Mindig arról beszélt, hogy mennyire nagyon hasonlítunk, meg hogy úgy érzi, mintha vele egyidős lennék.

Most meg csak várom azokat a péntek délutánokat, hogy hátha történik valami és nem csak ennyi volt...

Szerintetek miért ilyen ? Ő sem tudja hogy mit akar?vagy két hét alatt megszeretett és ki is szeretett belőlem?(Amit eléggé lehetetlennek tartok) Vagy 20 évesen ez a normális?

( bocsi, hogy hosszú lett, azért remélem valaki csak hozzászól)



2017. ápr. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy korra húsz éves, de lekiekben elég éretlennek tűnik. :/ Vagy tényleg ő sem tudja mit akar, vagy valójában szeret, de fél, hogy "ciki" egy öt évvel fiatalabbal járni. Ami, ha belegondolsz, elég hülyeség, mert ha egy negyven éves együtt van egy negyvenöt évessel, az teljesen átlagos. Szóval vagy játszadozik, vagy fél mások előítéleteitől.
2017. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Huha ez bonyolult... Szerintem el kellene dontenie hogy mit akar, mert az, hogy egy csokkal koszont de nem voltatok elvileg egyutt, az eleg fura. Ha nem lesz semmi, akkor felejtsd el ot, konnyu mondani, tudom. :(
2017. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam arra, hogy cikinek tartja.

Amúgy meg van az, hogy 5 év pár év múlva senkit nem érdekel de most még nagyon durva. Szerintem meg nem feltétlenüligaz ez ...Mert ha jól egyezünk,akkor nem az számít,hogy hány évvel vagyok fiatalabb.

És nem tudom, hogy adjam bármi jelét is, hogy még mindig szeretem vagy ne, mert csak megalázom magam. :/

2017. ápr. 29. 23:07
 4/7 A kérdező kommentje:

Ami a legrosszabul esett, hogy aznap mikor megkérdeztem hogy mit is akar tőlem és mire vezet ez a sok séta akkor még csókkal köszönt és miután megbeszéltük, hogy fiatal vagyok a végén már csak megölelt :( nem értem...Ilyen hirtelen meggondolta magát?

Amugy köszi a gyors válszokat :)

2017. ápr. 29. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy lenne veled, de nyíltan megmondta, hogy túl fiatalnak tart, őt zavarja a korkülönbség. Lehet a haverjai előtt érzi cikinek, vagy ő nem akar leragadni a csóknál meg tipitapinál, hanem többet akarna stb. Kár erőltetni szerintem, mert a végén még rosszul sül el a dolog.

Egyébként az előző párommal hasonlóan voltunk: én 15 voltam, ő akkor töltötte be a 20-at, azonban egyikünket sem zavart a korkülönbség. Illetve eleinte azért engem egy kicsit igen, de csak azért, mert én még akkor nem álltam készen a szexre. Kár volt aggódnom érte, sosem erőltette, rajongásig imádott. Végül 8 és fél évet töltöttünk együtt.

25N

2017. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na pl az #5-ös meg én kavarnánk, arra a kutya nem szólna semmit. Szerintem maga sem tudja mit akar, ha tudná, akkor nem venné fel a cikizést vagy az 5 évet. Az is lehet, hogy a szülei fenyítették be, hogy elzárják a pénzcsapot.

30/f

2017. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem a kor számít, mondta ezt a Pedofil, s bement az óvodába :') Amúgy viccet félretéve zavarja a korod, szerintem engedd el. Ha nagyon kell a lány, akkor kedveskedj meg flörtölj vele, aztán pedig ha nem akkor hagyd a fenébe. Tudod, a felejtés a leghatásosabb "bosszu" :) visszajön majd
2017. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!