Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más is égett le nagyon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is égett le nagyon a kiszemeltje előtt? Ez már reménytelen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nagyon tetszik. Egy suliba járunk és egy évvel idősebb. A buszmegállóban szoktunk találkozni (egy helyen lakunk) és már vagy ötször beszéltünk. Először nem is jelentett semmit de másodjára valami teljesen megváltozott mert nagyon zavarban voltam es néha nagyon hülyeségeket mondtam emiatt. A suliba mindig köszöntünk egymásnak es sokszor mosolygott ami annyira jol esett:) sajnos a barátnőim tudtak hogy tetszik vagyis leszürték es hiába tagadtam nem hagytak beken vele. Másnap bementünk a terembe es o is ott volt erre ők így 5 en elkezdték nézni hogy ő az? Es mindegyik odafordult. Természetesen észrevette es hallotta is. En meg annyira zavarba voltam hogy gyoran elfordultak es kimentem az egyik barátnőmmel. Ez után nagyon ciki volt mert nem is köszönt vissza vagy ha igen akkor is csak mogorvá. en meg volt hogy egy nap kétszer is köszöntem hátha es ááá szánalmas voltam. Aznap buszon annyira gáz volt. En egy megállóval előbb szálltam fel. Ő jött és én mar nem mertem ránézni se nehogy megint az legyen hogy köszönök o meg csak elsétál ezért ugy csináltam mintha keresnék valamit a táskámba. Nem tudom mit csináljak ha legközelebb találkozunk szünet után megállóba. Csináljak ugy mintha mise történt volna es nem is nagyon izgatja vagy kezdjem el magyarázni? De akkor meg olyan szánalmas lennék. Mostmár semmi esély hogy ujra olyan legyen mint régen? :( már feladtam mert tudom hogy szerintem sose tetszenék neki de legalább ne lenne olyan kínos ez az egész.. Veletek volt már hasonló? En olyan szerencsétlen vagyok szerelmi dolgokban. Mindig leégetem magam. Próbálok mindig középpontba kerülni hogy felfigyeljenek rám es ilyenkor szoktam hülyeségeket csinálni..

2016. dec. 21. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedek!

Nekem is 2 barátnőm tudja,+a legjobb fiúhaverom

nem tudom,hogy legetséges,de a 2 barátnőm közül az egyik a legjobb barim,és ő olyan szándékkal mondta el a kiszemeltnek a dolgot,hogy összejöjjünk.

Csak nem így sikerült.

Mostanában a fiú mindig kerül,de néha rám néz poker arccal...

Szóval egyszerűen nem tudom

Visszatérve kérdésedre.

Szerintem a buszmegállóban tisztázzátok azbügyet!

Ha az én válaszomra adsz tanácsot,azt is megköszönném!

15/

2016. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
L*
2016. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van . Ugyan mi nem egy helyen lakunk de mind a ketten délután a buszmegállóba járunk. Na van kb 5 fiúhaverom aki megtudta hogy nekem ő tetszik. Elkezdtek felé menni,akartak vele beszélni. Szegény fiú csak nézett és mikor látta hogy közelednek felé akkor bement a buszmegállóba. Meg még egy csomó ilyen hasonló volt pl a barátnőim elkezdtek neki ordibálni kb 100m távolságból,hogy szia. 😂😒😒 Olyan is volt hogy nem a barátaimnak hanem nekem sikerült leégetni magamat előtte. Szerintem írj rá és próbáld megbeszélni vele :)
2016. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmúlik egy kis idő talán újra úgy fog viselkedni mint régen lehet elfelejti de én is mindig leégetem magam azelőtt akibe szerelmes vagyok egyszer pl. leöntötték magam szörpel.
2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok gyerekek, ezért nem szabad ebben a korban elmondani a barátoknak, barátnőknek az ilyen dolgokat, mert ilyenkor mindenki azt hiszi, mekkora kerítő, és hú, majd jól összehozlak titeket, aztán csak elijesztik szerencsétlent. A kérdésre válaszolva, két tippem van. A) tetszel neki, és zavarba jött, B) nem tetszel neki, és nem tudta, hogyan kezelje a helyzetet. Akármelyik is, mindenképpen az a legjobb, ha tisztázzátok. Akkor senki sem sérül. De ez csak egyéni vélemény.
2016. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, egyel alattam járt, elkezdtem nyomozni a nevét, ezt megtudta a padtársam, és a folyosón amikor a srác jött ránézett és elordította magát. "OTT AZ URAD" a srác meg ránk nézet...

Végül is, annyira nem bánom, de cinkes volt. xD

Egy biztos, ne próbáld meg kimagyarázni a srácnak, csinálj úgy, mintha semmi nem történt volna.

Nekem a szerelmi ügyeimet, csak a legjobb barátaim tudják.

2016. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem lehet hogy felre ertett valamit?

Marmint ha rollam beszelgetnenek, es hallanam is, peldaul hogy "o az?" akkor nem rogton jora gondolnak.. Lehet o arra gondolt hogy, te peldaul meseltel a baratnoidnek rola, hogy milyen budos meg csunya, stb.. Szoval o igazan nem tudhatja hogy neked bejon. Kerdezd meg tole hogy vajon megbantottad-e valamivel hogy nem koszon vissza.

2016. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válszolat:) jó látni hogy nem csak én vagyok így ezzel de néha úgy érzem hogy csak én lehetek ilyen szerencsétlen és csak velem történnek ilyenek :( ráírni viszont semmi kep se akarok mert momdta hogy utalja az olyan lányokat akik interneten írogatnak😐
2016. dec. 21. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem sosincs ilyen bajom mert sokkal óvatosabb vagyok de próbáld meg ugyanúgy folytatni, legyél normális, kezeld átlagemberként nem bénázva. Ha továbbra is mogorva akkor hagyd, nem tetszel neki. Az is lehet amit a 7es mondott vagy csak túl hirtelen érte az egész.
2016. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, mivel olyan sokáig nem tudok előtte lenni a tüző napon :)

17f

2016. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!