Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért adta meg a számát egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adta meg a számát egy másik lánynak? . Hosszabban lent 17l

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy valami idegen lány rá van kattanva és elkérte a pasim számát ő meg megadta ,és tudom hogy nem kéne hogy zavarjon ,de mégis valamilyen szinten bánt...
2017. ápr. 30. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
képzeld úgy, hogy egy sztár a párod, és egy rajongójának adott egy autogramot.:) Valamivel meg akarta nyugtatni a lánykát gondolom, mert akkor még kényelmetlenebb lehetett volna a párkapcsolatotok számára lehet.:)
2017. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
max megtöcsköli, de közben valószínüleg RÁD fog gondolni. Az ugye nem megcsalás?
2017. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mától te meg töröld magad fbről, instárol nehogy ő is féltékeny legyen
2017. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De! Nyugodtan zavarjon és joggal bant a dolog!
2017. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor tegnap ,megkérdeztem miert csinálta ,azt mondta azért mert nem hagyta békén ,utána meg mutatta az üzeneteit..és ténleg lekoptatta...de mondtam neki hogy nem szeretném ha még egyszer ilyen lenne..hát majd meglátjuk és köszönöm szépen a válaszokat.
2017. máj. 1. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok. Hagyja békén ezért inkabb megadja a számát! Ezutan olbasod is hogy lelépteti. Ha lelépteti minek? Nem egyszerűbb lett volna elküldeni a 3,14csába!?

Homokba dugod a fejed mint az ex szerelmem?

2017. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem dugom homokba a fejem ,nem azt mondtam hogy nem Volt belöle vita ...csak nem akartam az egészet le irni .
2017. máj. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!