Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit néztek meg először egy lányon, milyen lányok tetszenek, mi fontos, hogy meglegyen benne?

Figyelt kérdés
Milyen kell számotokra legyen egy lány? Bármilyen dologgal kapcsolatban:öltözködés,alak,smink,arc,haj,kisugárzás,viselkedés stb.

2017. ápr. 30. 17:50
 1/9 anonim válasza:
35%

Legyen vékony,45, max 50 kg, átlagos magassággal (165cm) Kis eltérés persze lehet. Nekem a hosszú, egyenes sötétbarna haj a gyengém, hozzá barna/mogyoró szemekkel. Szeretem ha nőiesen, divatosan öltözik, magassarkút is imádom, nagyon szexi tud lenni. Sminkeljen, a hosszú szempillák, cicaszem nagyon beindít.


Most az exemet írtam le egyébként, de ez az esetem is

2017. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Első válaszoló ezek szerint a mai tipikus nulla egyéniségű , enyhén (vagy nagyon ) r**ancos csajokra bukik.

Nem off , ízlés dolga ,de pont az ilyen pasiktól menekül minden csaj.

2017. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Külső mindegy. :) alak hát szeretem a homok óra alakot de nem baj ha nincs neki. :) ha lehet nagyon kevés smink legyen rajta. :) viselkedés hogy legyen aranyos,kicsit perverz őszinte és érett. Ennyi a lényeg. ja és ne legyen hisztis :)
2017. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
szép arc, azért legyen melle, jó lelkű legyen, ne várja el hogy ingyenélő legyen :D
2017. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
#2: Már miért lenne ez a tipikus tini p#csa leírása?? Csak mert a leírt típusnak jó a megjelenése? A vékony testalkat vonzó, mert egészségtudatos étkezésről és sportolásról árulkodik; a csinos, nőies öltözködés teljesen normális, azért ne várjuk el egy fiatal lánytól/nőtöl, hogy ne figyeljen rá, mibe megy ki az utcára; a sminket annak találták ki, akinek nincs hibátlan arca, ás a válaszoló különben sem azt mondta, hogy 1kg vakolatot kenjen magára a lány. Miért baj, ha valaki ad magára, és fiatal lányként szeretne szép és vonzó lenni?
2017. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
A seggèt
2017. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös félreértesz. Nem azt mondtam hogy baj az , ha egy lány ad magára. Épp ellenkezőleg.


Személy szerint ahogy leírt egy adott típust , nekem az a kép ugrott be. Másnak meg más. Ez most lényegtelen. De ne legyünk naivak.


Egyrészt ,mert valaki olyan testalkatú egyáltalán nem biztos hogy sportol. Rengeteg olyan embert ismerek akiknek olyan a testalkata és szinte sose sportol , magától legalábbis semmit. Egyébként nincs ezzel semmi baj , ízlés kérdése , de az első válaszoló nem az átlag (értem ezalatt legtöbb) testalkatot írta le és például emiatt érzi a kamasz lányok 90%-a kövérnek magát. Még ha nem is azok. Mondom , nincs azzal semmi baj ha valakinek a nagyon vékony lányok tetszenek csak annyi ,hogy nekem a tipikus tinip***csák jutottak eszembe.

Másrészt ne keverjük össze a stílusosat/nőieset a tucattal.

2017. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Legyen két nagy csecse! Jó tág pinaja!Formás segge! Meg egy elfogadható arca!
2017. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy lány pici,aranyos,vékony, szeretni való és talán kicsit perverz

Ha ezek megvannak benne tökéletes a lány :)

2017. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!