Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valahol beszélgetni kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valahol beszélgetni kezdek egy lánnyal, és a beszélgetés végén találkozóra hívnám, fontos, hogy a tudtára adjam, hogy tetszik, vagy mivel úgyis érzi két ember, ha tetszenek egymásnak tudni fogja, hogy nem csak barátkozni szeretnék?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert vannak akik szerint csak barátkozásnak veszi a lány, ha nem mondom meg, hogy tetszik, és randira szeretném hívni.

Nem tudom jól látom- e, de nekem magától értetődő, hogy ellenkező neműek nem csak barátkozás céljából találkoznak egymással, meg nyílván azért szólítottam le, mert tetszik.

Meg érzi azt két ember, hogy tetszenek egymásnak, és talán vonzóbb ha az elején ezt még csak éreztetik egymással, mert így olyan sejtelmesebb játékosabb a dolog, mert nem mondják ki, de tudják, hogy tetszenek egymásnak, és ez terepet ad annak, hogy egy kicsit húzzák egymás agyát.

Tehát jól látom, hogy ha látszik, hogy bejövök a lánynak, akkor nem kell ez a gagyi "randi" keret a dolognak?

Ki találta ki ezt a gyökér szót egyáltalán?!:)

Remélem megerősítetek abban, hogy elég ha azt mondom, hogy

"Jót beszélgettünk, szimpatikus vagy nekem és szeretnélek jobban megismerni, ha van kedved találkozhatnánk valamikor"


2012. nov. 22. 14:30
 1/3 svikii98 válasza:
először tudd meg hogy a másik félnek is tetszel.! ez a legfontossabb aztán ha tetszesz neki akkor nyugodtan mond el mit érzel nálam ez bevált. remélem sikerel játsz ;)
2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy hol kezdjem.


Éreztetni kell egy lánnyal, hogy tetszik, de azt flörtöléssel, poénkodással. Erre rá kell érezni.


Ebben a helyzetben szerintem nem olyan szerencsés kimondani, hogy szimpatikus meg tetszik. Bár ez nincs kőbe vésve.


Szerintem simán mondd, hogy "add meg a számod!". Kezébe nyomod a mobilodat. Ha aranyos és tetszel neki, nem fog sz@rozni.


A randira hívás meg más tészta. Sms-ben kell vele hülyéskedni, vagy felhívni.


Leginkább neked kéne kitapasztalni a dolgokat, mert ezt így elég nehéz elmondani.

2012. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a szöveget is elhagynám, tehát nem jelenteném be hogy tetszik, csak elhívnám valahová. Az egész alapja a testbeszéd, az elmond mindent.

Egyébként a "ha van kedved, találkozhatnánk" sorral nekem az a bajom, hogy túl esdeklős.

2012. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!