Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Annyira szerelmes vagy, hogy ugyan azt a számot hallgatod újból és újból. Tudod, hogy te ronottad el, miattad nincs esélyed annál akibe pont szerelmes vagy és ha nem rotottad volna el azt az 1 dologt most együtt lennétek. Lehet épp a hónap fordulótokat ünnepelnétek.... vagy valami.


Annyira erős a leleki fájtalom, hogy szószerint fájdalmat érdez a mellkasodban, és ilyenkor érted meg amikor a mesékben és filmekben a szivüket fogják amikor szerelmi bánat gyötri az embereket, vagy azt hangoztaják mennyire fáj. És tényleg fáj.... egyfajta üres érzés.


Priviben írhat aki hasonlóan érez.



2017. máj. 1. 01:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Az olyanok hagyanak akik azt írják, hogy még fiatal vagy.... elmúlik.... lesz más is..... mág nincs vége.... stb...


Tudom, igazatok van, de valamikor jó a fájdalmadra rájátszani és nosztalgiázni.

2017. máj. 1. 01:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy voltam már így, megértelek! Nem vegy egyedül ezzel. A zene jót tesz, és az is, ha sírsz, mert megkönnyebbülsz! :)

16/l

2017. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem az fáj ilyenkor egy embernek, hogy nincs ott egy ember mellettük aki szeretné őket, hanem az fáj, hogy nincsenek saját maguk által szeretve.


Aki nincs saját maga által szeretve, az nem is tud szeretni senkit. Mivel addig csak az önzés menne, és azért jönne össze az a bizonyos valaki egy másik személlyel, hogy tőle kuncsorogja ki a szeretetet, amit saját magának nem ad meg. Ergo aki ilyen letargiába tud vonulni, az 1. ne akarjon kapcsolatot 2. kezdje el magát szeretni, mert addig senki se fogja őt őszintén, és ő se fog tudni senkit.

2017. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, tehát egy mentálisan egészséges ember nem tud ilyen letargiákba esni. Lehet hogy rosszul érzi magát aznap, de nem egy hónapig..
2017. máj. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, #3-asra értettem hogy vagyok..xd
2017. máj. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!