Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csupán sajnálatból járni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán sajnálatból járni valakivel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akit nagyon szeretek de csak barátilag.Ő viszont szerelmes úgy igazán.Tudom,hogy nem fer csak sajnálatból járni vele,de nem akarom,hogy miattam legyen folyton szomorú és sírjon.Sőt már igy is eléggé befordúlt lett.17/L 18/F

2017. ápr. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem megcsalásra utal . Sajnálat az máshogy tartozik ide. Azt lelkileg teszed de a fiúnak nem tetszhet hogy csak sajnálkozol neki a szánalmas életedről és hogy közben ez nem is járás . Sorry ha szánalmasat mondtam csak én így képzelem ezt a szitut el.
2017. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne járj vele. Így ne. Sokkal jobban meg fogod ezzel bántani,mintha nem jönnél vele össze. Csak gondolj bele: összejösztök,ő boldog,hogy veled lehet,de te nem szereted őt úgy,ahogy ő tèged. Ő valószínűleg mindig csak veled lenne. Előbb utóbb le is akarna veled feküdni. Fogja mondani,hogy "szeretlek" Te erre mit mondanál? Hazudnál a szemèbe,hogy "énis" vagy kínosan mosolyognál rá csendben? Te nem éreznéd jól magad ebben a kapcsolatban,és hosszútávon ő sem. Hamarosan úgyis szakítás lenne a vége és sokkal jobban fájna neki így.

Biztosan tönkremenne a barátságotok. Mondjuk így is csorba eshet rajta,de korántsem akkora ,mintha összejönnétek ès szakítanátok.

2017. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:DDDD

te se vagy százas, uh valószínüleg jobban összeilletek, mint gondolnád.

2017. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálatból soha.


Mármint tényleg soha, az fog csattani a legnagyobbat, amikor szakítotok és rájön, hogy soha nem szeretted.

2017. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 én lehet,hogy nem vagyok százas de a fiú miért ne lenne,azért mert vannak érzései? Bocsi bizonyára te érzéketlen vagy,úgyhogy nem is értheted :D
2017. ápr. 30. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, azért nem százas, mert állandóan szomorú és sír miattad. De lehet te vagy a hibás, azzal, hogy hitegeted.
2017. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hitegetem...megmondtam,hogy nem vagyok szerelmes,de azt akarja,hogy legalább próbáljuk meg.Úgy gondolja,hogy megszeretném.
2017. ápr. 30. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
na, erről beszélek. Ez olyan szinten kritikán aluli dolog, hogy értelmes/egészséges ember nem csinál ilyet. Ha valakinek nem kellek, nem fogom ráerőltetni magam, mert úgyse lennék boldog mellette. A te részedről meg, hogy játszol a gondolattal szintén érthetetlen, no' de ti dolgotok..
2017. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!