Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen csodával határos történet?

Figyelt kérdés

Találkoztál valahol valakivel, aki nagyon tetszett neked, fel is figyeltetek egymásra, szemeztetek,mosolyogtatok, érezted,hogy valaki figyel téged az ő személyében, talán 1-2 szót szóltatok is egymáshoz. Ritkán láthattad csak,mert nem egy városban laktatok/ elköltözött a környékedről. Akkor azt hitted, soha többé nem látod. De idő elteltével ismét összefutottál vele valahol, megint összeakadt a tekintetetek ,emlékeztetek egymásra. Valamilyen úton-módon felvettétek egymással a kapcsolatot és elkezdtetek ismerkedni. Volt ilyen,vagy ehhez hasonló valakivel? Ha igen, légyszi,elmesélitek?

17/L


2017. ápr. 17. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló : az álmomban annyit láttam hogy barna kabátban és fekete lakk cipőben csókol meg valaki rá 1-2 hétre tényleg megtörtént egy srác baromkodott a barátaival és azt mondták csokoljon meg 😏 Azóta is eggyütt vagyok vele 🙂19/L priviket nem kérek
2017. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!