Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a lányok ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lányok ezt csinálják? Értenem kéne valamit?

Figyelt kérdés
Engem meg az egyik haveromat a jövő hétre (tehát még csak tervben van a dolog) két lány áthívott magához beszélgetni, ottaludni. Ez persze tök jó és örültünk neki, de lehet így visszagondolva nem mutattuk ki annyira az érdeklődésünket. Most tudom, hogy ez hülyén fog hangzani és páran nem fogják ezt komolyabb problémának tekinteni, de nekem mégis szemet szúrt. Eddig minden képünket likeolták amit kitettünk, most pedig egyikük sem likeolta egyikünk képét sem. Pedig fent voltak, és ugyanabban az időpontban más képeket igen, csak a miénket nem, szóval biztosan látták. Én ezekkel, mint fiú, egyáltalán nem szoktam foglalkozni, de most ebben az esetben ez a lányoknál jelenthet valamit vagy semmi mögöttes tartalma nincs a dolognak? Csak próbálnám értelmezni, ha egyáltalán van értelme. 😁 Lehet, hogy ők sem akarnak túl nagy érdeklődést mutatni? 17/f előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. máj. 1. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valószínűleg van egy kis stratégia a háttérben, tekintve, hogy már áthívtak titeket, szóval minimum szimpatikusak vagytok nekik. Legalábbis egyikőtök, azért így négyesben elég fura ez a felállás. :D
2017. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
szerintem most ők érzik úgy, hogy túl rámenősek, ugye a meghívással, ezért a like-okkal visszafogják magukat.
2017. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják hogy most egy időre elég a likeokból. Áthívtak ,meglátjátok mi lesz ,mennyire haverkodtok össze vagy mittudomén mit akarnak veletek. Bár ez így kicsit fura:D Na mindegy.
2017. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek elég egyértelmű jelek, hogy érdeklődnek irántatok. Ha titeket is érdekelnek a lányok, ti is küldjetek jeleket, viszonozzátok, ha nem szeretnétek semmi többet, akkor pedig tisztázzátok a lányokkal, ne szivassátok őket. 16/L
2017. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szivatjuk őket, többet akarunk :)
2017. máj. 1. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, ők is többet akarnak, ha aludni hívtak. Szerencsés pasik vagytok. :-)
2017. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én lány vagyok, így nem lehet megmondani, de tuti jelent valamit :)) de ez inkább a helyzettől függ, szerintem kicsit megijedtek, hogy ti nem akartok tőlük semmit, ők pedig nem túl rámenősek, vagy akaratosak és kíváncsiak, hogy esetleg a like hiánya feltűnik -e nektek.. legalábbis szerintem, de őszintén nem tudom, mindenki másért tesz bizonyos dolgokat, és nem mindig lehet kitalálni
2017. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallod ti nagyon szerencsések vagytok, mivel 17.-e van elmesélhetnéd a kíváncsiaknak hogy mi volt, Remélem összejött skacok 15/F
2017. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész totàl GYEREKES a szukáknak meg viszket :D jó fűrészelést..
2017. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!