Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedhetnék az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék az alsóbb évfolyamosokkal? 17/F

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, és a 9.-ben van egy csomó szép lány, akik közül legalább 1-et szívesen megismernék. :) Hogy szólítsak meg valakit közülük, ha még a nevét sem tudom?
2017. máj. 2. 21:39
 1/2 DoggyBlanka válasza:
Ha van esélyed, akkor 'véletlenül' menny belé és ha valamit elejt segítsd felvenni. ha az nem sikerül akkor még azt is megpróbálhatod, hogy ha egyedül van akkor próbálj meg beszélni vele vagy mond, hogy elvesztél vagy ilyesmi, az a fő, hogy segítsen valamibe vagy te segítsél neki, ha ez sikerül akor kérdezd meg a nevét és utánna minden sima :D sok sikert!
2017. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem, a legegyszerűbb ha oda mész hozzá és megkérdezed a nevét és mondasz neki valami kedveset pl.hogy csinos,ennyi elsőre bőven elég, hidd el ha szerencséd van akkor utánna egésznap ezen fog járni az agya! Hajrá ;) 18/L
2017. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!