Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem egy kicsit félre a srácot?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy van egy fiubaratom,aki egyben a legjobb baratom is.Regebben (masfel 2 evvel ezelott) megismerkedtünk a felettünk járó evfolyam nehany diakjaval,es közülük megtetszett az egyik srac..Egy ideig joba voltunk veluk,,tetszett a fiu (aki felettünk volt) es tudtam,hogy en is tetszek neki de nem volt vegul semmi.Aztan egy ideig elhanyagoltuk egymast,kb.1evig nem beszeltunk,nem is nagyon talalkoztunk,ezidő alatt az osztálytársam es a kiszemeltem joba lettek,legjobb baratok lettek,en pedig inkabb másokkal logtam.Aztan mostanaban ujra joba lettünk nehanyan es ismet "fellangolt a szerelem" koztunk,csak mostmar sokkal feltűnőbb helyzetek is vannak,pl.multkor max. 5 centi volt koztunk,es ilyenkor egyfolytaba a számat nezi.Ilyesmi eleg sokszor elofordult.Sokszor erzem is,hogy nem ugy er hozzam,mint egy barat.A fo problema az,hogy az osztálytársam is folyton ott van,es tudja hogy tetszik nekem a srac,de valoszinuleg tetszek az oszt.tarsamnak,es feltuno hogy nem szereti annyira,ha egyutt vagyunk a kiszemeltemmel.Nem tudunk soha kettesben lenni,mert latom rajta,hogy lépne,es megcsokolna,csak ott van az osztalytarsam es igy eleg kellemetlen lenne🤷🏽

Valami tanácsot tudnátok adni,hogy esetleg valahogy ketten tudjak vele lenni?

15/L



2017. máj. 3. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy minden reggel ram ir hogy nem e csinalunk ma valamit,vagy nem e megyunk valahova,es igy bunko lenne azt mondani,hogy nem,mert xy-nal akarok csak lenni.
2017. máj. 3. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha félrehívod, és négy szem közt megmondod neki, hogy nincs semmi bajod vele, csak kellemetlen neked, hogy egyfolytában melletted van, az nyilván nem esik jól neki, viszont ez egy szükséges rossz. Valahonnan meg kell tudnia, hogy hiába rohangál utánad.
2017. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Én megeszem nyersen a krémnek
2017. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elso,,nem csak miattam van ott,hanem a kiszemeltem miatt is és igy nehez.

Másodiknak K

2017. máj. 4. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor a másik sráccal kéne ezt megbeszélned, ha már tényleg ennyire vibrál köztetek a levegő. Ha nincs fél perced se, amikor el tudnád neki mondani, akkor súgd a fülébe, hogy szeretnél vele pár szót váltani négy szem közt.
2017. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!