Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem kicsit izgalmasa...

Hogyan tegyem kicsit izgalmasabbá a kapcsolatunkat? Hogy érjem el, hogy a menyasszonyom kicsit megküzdjön ha nem is értem, de a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy amióta megkértem a kezét,úgy érzem nagyon készpénznek veszi,és nem fektet annyi energiát kettőnkért,és amikor még nem kértem meg a kezét,akkor izgalmasabb voltam számára.Én úgy gondolom,hogy nem csak a férfinek,a nőnek is tenni kell azért,hogy ne laposodjon el a kapcsolat.Nem mondom,hogy a mienk ellaposodott,de úgy érzem,hogy mintha azóta nem csigáznám fel úgy a fantáziáját.Azt sem mondom,hogy rosszabb lett a dolog,tény én vele tervezem az életem,és ő is a jelek szerint.De szeretném azt a tűzet megtartani,ami kettőnk között mindig is volt.
2015. máj. 5. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Talán kezd azzal, hogy kommunikálsz vele és nem rögtön a gyakorira rohansz.
2015. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Már megszerzett magának, már megvan a papír hogy a egymásé vagytok...

Én ezért nem házasodok soha meg.

2015. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

ma 07:37-es: MI van papíron? Mert az eljegyzés egész biztosan nincs, ugyanis ilyen jogilag nem létezik.

Esküvö meg még nem volt és szó sincs róla a kérdésben, hogy a közeljövöben szóva kerülne.

2015. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
papir nélkül is megszokják a párok egymást itt nem ez a gond,tudom mi segitene.nézegess csajokat,legyél rideg vele,legyél félreérthető,kicsit beképzeltebb de sármos,mintha simán elhagyhatnád.legyen féltékeny,és féljen hogy elveszithet,utalhatsz rá,hogy régen jobben tetszett neked a frizurája stb.amit akarsz.egyből lángolni fog érted,és kitesz magáért...
2015. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

mondjuk beszélj vele, hogy a gyűrű az ujján nem jelenti azt, hogy akkor most semmit sem kell tenni

mert ha elveszed, akkor jönnek a kilók, meg a szexmentesség

2015. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most baj hogy biztonságban érzi magát?

És akkor még azt mondják,hogy a nők keverik a sz...t...

2015. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magad izgalmassá.És nem azzal,hogy más nőket nézegetsz.Szervezz váratlan programokat,viselkedj úgy ahogy eddig nem,és nem ridegen vagy agresszíven,hanem pont ellenkezőleg.Várd a melóhelye előtt amikor végzett(ne szólj neki előre),mondjuk egy szál virággal,vagy ha sétáltok,akkor egyszer csak kapd el,és ölelgesd(csókold) meg az utcán.Hidd el,reagálni fog ezekre,visszakapjátok a tüzet újból.
2015. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4# Ha férfi vagy,nem ismered a nőket,vagy esetleg pont defektes nőket ismertél,ha ettől újra "lángolnak" Ha nő vagy,akkor elég sajnálatos,ha a vőlegényedért csak akkor kaparsz,amikor úgy néz ki,hogy félrekefél.
2015. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Négyes ez hülyeség,van benne némi igaszság,de ő nem az a fajta akinél ez bevállik,biztos vannak ilyen nők,néhány példa lehet nála is bevállna,de ennél azért vanna kifinomultabb módszerek is.Valaki mondta,hogy menjek elé a munkahelyére,hogy nem szólok neki,azt nem igazán szereti,volt hogy szóltam,hogy elé megyek,teljesen kiakadt,majd mondtam neki,hogy párszor úgy is megfogom lepni majd valamikor,erre a válasz,hogy majd akkor úgy sem száll be az autóba.Nagyon nem szereti az ilyen meglepiket valamiért.
2015. máj. 5. 09:21
 10/14 anonim ***** válasza:

7.!

Ezek nagyon jó ötletek! Nőként is lopom őket! :)

2015. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!