Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 évesen tényleg nem lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen tényleg nem lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés
A szüleimnek elmondtam hogy szerelmes vagyok egy fiúba de ők azt mondták, hogy ennyi idősen még nem tudom mi az a szerelem, de én nem tudok nekik hinni.. Amikor a fiú közelében vagyok furcsa érzés van a hasamban és nagyon gyorsan dobog a szívem, egésznap rá gondolok.. De ők azt monfják hogy csak a hormonok miatt van ez. Igazuk van a szüleimnek, vagy csak ennyire fiatalnak éreznek ehhez engem? :(
2017. máj. 4. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs igaza a szüleidnek, mert a hormonok, amelyek termelődése fokozódik ebben a korban, nem gyakorolnak semmilyen hatást a szerelemre. Teljesen más hormonok alakítják ki őket, valamint a szerelem kialakulásához nem elég néhány hormon, mert ugyebár a szerelem megmarad azután is, hogy valakinek felborul a hormonháztartása (méh kivétele), vagy abban az esetben, ha valakinek jelentősen csökken a nemi hormon termelődése (pl. férfiaknál tesztoszteron külső adagolását követően kialakuló meddőség és a libidó megszűnése.


Szép dolog a szerelem, és nem korhoz kötött, sem semmi máshoz, mert mindegy, hogy hány évesek vagyunk, mind emberek vagyunk. :)


Persze megértem a szüleidet, visszagondolva valószínűleg te is azt gondolnád, hogy nem voltál szerelmes, nem volt komoly a dolog, ha esetleg ez nem teljesülne be. Érdemes elmondani a szüleidnek, hogy rosszul esik, hogy azt mondják, hogy nem lehetsz szerelmes; és megkérni őket, hogy tartsák tiszteletben az érzepmeidet és hogy támogassanak. :)

2017. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog hogy kinek mikor jön :D, lehet ebbe a korba csak a tetszik valakire asziszed hogy szerelem, énis abban a hitben éltem addig, amég nem lettem szerelmes, lehet az igaz szerelmet át se éli mindenki :DD
2017. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ovodába voltam úgy hogy nem álltam szóba az ovónénivel, mert aztmondta hogy engem a gólya hozott, én meg azal jöttem hogy akkor miért terhesek a nők :'DD
2017. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
12 évesen már késő lehet.
2017. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válasznak ne higgy.


A szerelem = hormonok. És IGEN te is lehetsz már szerelmes.


Úgy veszed észre hogy pillangók lesznek a hasadban és folyton arra az EGY valakire gondolsz.


Az első hozzászóló és a szüleid a SZERETET -et keverik ezzel.

Persze az a legjobb ha mind a kettő együtt van.

Ugyanis a Szerelem tesi és hormonális okok miatt max 2-3 évig tart, a szeretet örökké.

2017. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet egy 12 éves szerelmes,maximum nem olyan szinten mint egy 17-18 éves. Én is voltam 12 évesen szerelmes,de így visszagondolva egyáltalán nem voltam az.
2017. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!