Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mert van az hogy az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy az emberek többsége olyanba szeretbele ami visszonozatlan? Egyáltalán létezik olyan hogy valaki örökké szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
Vagy ez mindez csak mitos is az egész csak a romanticus regenyekben létezik?

2017. máj. 3. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, átlagosan 2 év olvass utána.igen a párok továbn együtt maraenak de akkor altalában a szeretet, tisztelet, gyerek, házasság ( évekig sorolhatnám) köti össze de maga az a lángoló szerelem nem marad meg.
2017. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van igy,mert az embernek általában az kell ami elérhetetlen.Nem tudom szerintem van örök szerelem,csak azt mondják,hogy idővel átalakul szeretetté.
2017. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszonzatlanul voltam valakibe szerelmes észre se vett vagyis voltak olyan pillanatok mikor udvarias volt de az természetes más lánnyal ezt tette volna. Januárban úgy gondoltam hogy majd áprilisba ráírok. Megtettem. Úgy voltam vele hogy semmi veszteni valóm nincs aztán ha elutasít vagy nem kar megismerni akkor már elballag és nem lesz kellemetlen a helyzet. Ha hiszed hanem már 3.randink volt és sokat bókol nekem meg az a legnehezebb hogy játszanom kell a nehezen kaphatót még mindig úgyérzem mintha csak álmodnék de nem, valóság:) szóval én minden lánynak azt üzenem hogy vegye elő a bátorságot mert "csodák" mindig vannak.
2017. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk


van örök szeretet és szerelem

2017. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!