Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés ez? Mit kell tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ez? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A sztori:

2 évvel ezelőtt Decemberben,megtetszett egy lány az osztálytársaim közül,aztán elkezdtem udvarolni,ajándékozni stb. stb., viszont ő nem jelzett,nem lépett,hogy mit akar.Aztán Márciusba teljesen kihasznált,hogy A kedvemért csináld meg azt,meg ezt.Aztán a barátnői is elkezdték,hogy X-Y kedvéért csináld meg légyszí stb. Aztán jöttem rá,hogy kihasználtak. Azóta elzárkóztam. Tavaly Decemberben megint megtetszett a lány viszont, érzem,hogy nem vagyok bele szerelmes,csak tetszik, a tulajdonságait se nagyon is- merem mert egy bezárt"rózsát" kéne kinyit. Mostanában láttam az egyik "osztálybolondunkkal" beszélgetni stb. Gondoltam,úgy sincs esély már nála (nem is vagyok olyan szép srác) és elfelejtem. De az nem megy oly könnyen,mert mindig őt "bambulom" és mindig róla álmodok,pedig tudom,hogy nem is vagyok szerelmes,csupán csak tetszik,de nem tudom magamat meggyőzni,hogy "elfelejtsem" végre. Mit tegyek vagy hogy felejtsem el?



2017. máj. 5. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorult helyzetnek szorult helyzet, viszont ne hidd azt, hogy az érzéseket csak úgy el lehet tűntetni. Értem én, hogy szabadulnál tőlük, de ez nem fog menni olyan könnyen. A legtöbb, amit tehetsz, az az, hogy teljes mértékben elhiteted magaddal, hogy a lány egy nagyon rossz ember. Próbálj csak a rossz tulajdonságaira fókuszálni, hátha megundorodsz tőle. Nekem ez már egyszer bevált.
2017. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! :) Megpróbálkozom vele
2017. máj. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!