Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem neki, esetleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Van az iskolánkba egy fiú aki nekem nagyon tetszik, ez a fiú egy évvel idősebb nálam, tehát nem vagyunk osztály társak. Az iskolánkba mindig amikor közeledik a karácsony, akkor az egyik osztály tart egy kis előadást. És ők adtak most elő műsort, és színpadon voltak, én meg az első sorban. Amíg nem jött a fiúnak a szerepe, addig rám se nézett, de amikor jött az ő szerepe, végig a szemembe nézett, és olyan verset mondott, amibe ezek a szavak szerepeltek: nélküled nem lehet élni, gyönyörű, szép stb.. És köpni, nyelni nem tudtam, még levegőt se tudtam venni, hogy ez most tényleg megtörténik velem. És ez a fiú mindig próbál felém közeledni, és én is felé. Sokszor látom, hogy engem néz, mindig előre enged, ha pl. az iskolába bemegyünk.

Lehet hogy tetszem neki, esetleg szerelmes belém? Nem akadnák ki azon, ha valaki azt írná hogy nem, vagy esetleg ezek miatt miért lenne szerelmes belém, vagy tetszenék neki. :) Tanácsokat is elfogadok.:)



2017. máj. 6. 10:57
 1/4 anonim válasza:
Szerinted? Most komolyan,ha már veszi a bátorságot és végig a szemedbe néz,akkor biztosan. Ha néz,az is azt jelenti. Úgyhogy hajrá. Amúgy hány évesek vagytok?
2017. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De "cuki"
2017. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki,helyes a fiú :)

Én ugyanebbe a szituba vagyok,csak nekem nem ugy mennek a dolgaim ahogy kellenének.De neked sok sikert,és kitartást

Ha valaki a szemedbe néz,az már jelent valamit,és lehet a verset neked szánta,hogy te gyönyörű vagy stb...

2017. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!