Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom, hogy Ő hogyan érez és mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Tanév eleje óta tetszik(új suli), szokott hülyéskedni, hogy én vagyok az "asszonya", de nem tudom, hogy valójában mit gondol. Csak suliban találkozunk és beszélünk néha és jövőre nem lesz az osztály társam már és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Folyton rá gondolok, nagyon tetszik és hiányzik, ha nem vagyunk egy légtérben.

Segítsetek légyszi, mit tegyek? :(((((((



2017. máj. 5. 15:34
 1/9 Technokol Rapid ***** válasza:

Gondolj rá sokat, imádkozz az úrhoz, fonjál kosarat vagy mit bánom én de istenemre mondom:

Meg ne próbálj vele bármilyen kapcsolatot létesíteni.

(az a legrosszabb amit ilyenkor tehetsz)

2017. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem merek ráírni meg ilyenek, mert mi van, ha Ő nem érez semmit és akkor gázul jönne ki az egész:(

Csak akkor szoktunk beszélgetni, amikor osztállyal vagyunk, de akkor is csak úgy, hogy csoportosan vagy hogy mondjam, nem ketten.

2017. máj. 5. 15:53
 3/9 Technokol Rapid ***** válasza:
Akkor soha nem fogod megtudni, hogy vajon sikerülne-e. Írj rá. Hívd el valahova.(Lányoknak is szabad) Beszélgessetek mint az emberek aztán majd kialakul valami gondolom. Hogy mi történhet ha nem jön össze? 1 hónapig jártok még egy iskolába könyörgöm és jó eséllyel soha nem látod többet. Nem a világvége.(Vagy mégis?)
2017. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, számomra a világvége lenne.

Nyáron ráírok. De még nem merek. Hátha ő majd ír vmikor. Bár nem hiszem. Nem is tudom, miért erőltetem, ami nem megy ..😢😢😢

2017. máj. 5. 17:14
 5/9 Technokol Rapid ***** válasza:

Te jó ég. Ideg gyenge vagy. :D

Csak 4 betű: Szia!

Nem tudok többet segíteni. A pénz sem sétál bele a pénztárcádba magától. Ha nem csinálsz semmit, nem érsz el semmit. Egyedül halsz meg. Vegyél erőt magadon és írjál neki. Nem vagy te hercegnő, hogy szó nélkül ugorjon.

2017. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, mondták már, hogy az vagyok ..

Nem hercegnőnek gondolom magam és nem azt várom, hogy szó nélkül ugráljon nekem ..

Csake gyszerűen félek ráírni .. De kösssz a jótanácsot, majd erőt veszek magamon ..

2017. máj. 5. 17:32
 7/9 Technokol Rapid ***** válasza:
Nem rosszindulatból írtam azt amit írtam. Szóval izé... Szerintem próbáld meg mert szó szerint nincs veszteni valód. Aztán majd írj egy sort, hogy mi lett.
2017. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben, majd írok, ha lett vmi ..

Köszi.

2017. máj. 5. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5. válaszolóval, ha annyit írsz hogy "Szia" bőven elég, és semmi probléma nem lesz belőle.
2017. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!