Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen cuki dolgokat csinálhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cuki dolgokat csinálhatnák vagy mondhatnék aminek minden nő örülne?

Figyelt kérdés
bármi jöhet
2017. máj. 6. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A nok nem egyformak. Barmit teszel, vagy mondasz, nyilvan nem fof mind orulni neki.
2017. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek részben. Azonban szerintem van pár dolog aminek a többség örül. Én személy szerint a figyelmesség és a másik iránti tiszteletért rajongok. Ha észre veszed, hogy éppen nem a legjobb a kedve és megkérdezed, hogy mi nyomja a lelkét. És ezt nem úgy teszed, hogy kényszer. Illetve ezek az apró kis dolgok egy puszi az arcra a legjobb pillanatba néha sokkal többet jelent mint az ha veszel valami ajándékot amiből már alapból van több otthon. A tiszteletet meg szerintem nem kell magyarázni. Ezek nem kifejezetten "cuki" dolgok, de személy szerint nekem ez többet érne mint egy nyálas szöveg, amit valahol a neten olvasot és betanulta, hogy ellőhesse.
2017. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem pl az tetszene ha leégne a hajad a fejedről. Vagy akkorát esnél hogy betörne a fejed
2017. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na 2#es az aki mondott eddig valamit...
2017. máj. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!