Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék neki? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki? 16/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm és egy fiú randizgattak. Pénteken volt egy buli, ahol nem volt ott a barátnőm, és én meg a fiú, akivel randizott egész éjjel csókolóztunk.. tudom, hogy szánalmas, amit tettem. Nem tudja még a barátnőm a történteket, de valahogy el szeretném mondani neki. Hogy mondjam el ?
2016. jún. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha eléggé erős a barátságotok akkor kibírja ha nem akkor szétszakad de akkor nem is megtartásra teremtetett.

de szerintem ne mond el

2016. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el mert ha olyan a srác aki a lány barátnőjével a lány háta mögött ilyet csinál akkor nem lenne boldog a kapcsolatuk. + Bnőd csak rosszul jönne ki a dologból.


És ha eléggé kötődtök egymáshoz mint barátok, kibírja a barátságotok :)

2016. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:

Ha engem kèrdezel, akkor mindenkèppen mond el neki, mert ha a barátnőd, akkor gondolom mindent megbeszèltek. Nem is lenne a te rèszedről korrekt,hs elhallgatnád.

A kèrdèsre válaszolva: Kèrd meg arra,hogy:Szeretnėk veled valamiről beszèlni...kèrlek ne haragudj rám,de ez ès ez törtènt. Èn nem szándèkosan tettem, csak ìgy alakult. Ha jó barátnők vagytok, règóta ismeritek egymást, ès szoros a barárnői kötelèk köztetek,akkor megèrti a mièrtjèt.

De felvázolom annak a lehetősègèt is,ha nem mondod el:

-te hatalmas bűntudatot fogsz ėrezni, amièrt hallgattál róla

-a barátnőd nem tőled fogja megtudni

-nem fogsz tudni a szemèbe nèzni a bűntudatod miatt.

Szerintem mond el neki. De ha nem mond od el,a felvázolt lehetősègek megvannak. Ez a te dōntėsed, a te èleted. Velem is törtènt hasonlò.Èn elmondtam. 1 hètig nem állt velem szóba a barátnõm,de nem bìrta tovább,ès át is gondolta, hogy egy fiú nem èr annyit, hogy megszakìtsa a barátnősèget velem.Mert fiúk az èletben mindig lesznek ès voltak egy lány èletèben,de barátok ès barátnõk akik mindig ott lesznek melletted, miután összetörtèk a szìvedet olyan nem. Nèha sokkal fontosabb a barátság a szerelemnèl. Ezt tartsd szem előtt,ès ìgy dönts.

16/L

2016. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!