Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnék le a lanyokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnék le a lanyokról úgy hogy egyedül is boldog legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy barátnőt de sajnos nekem soha nem lehet ezért elég rosszul érzem magam hogy tudnék vidámabb lenni egyedül és le mondani a lányokról
2016. szept. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Adok két három lehetőséget.


1. Elfelejted a baromságokat, fiú létedre fogod magad és tököt növesztesz csajozáshoz, most mondod h "szoktam"... De csak hazudni fogsz nekünk és magadnak evvel.


2. Veled egyneműeket is számításba veszel.


3.PSZICHIÁTRIA, fél év alatt talán vernek beléd észt.

2016. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy transszexuálissal.
2016. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, az első válaszadó totál baromságot írt. Igenis lehetséges lemondani a lányokról és mégis boldognak lenni - de nem egyszerű a dolog, és hosszú évek kellenek hozzá.

Először is, próbálj meg minél több olyan hobbit, elfoglaltságot találni, amik lekötnek. Még jobb, ha olyasmibe fogsz bele, amiből hosszútávon profitálhatsz is! Például írás, zeneszerzés, számítógépes játék készítés, vagy bármi hasonló. Ha egy-két ilyen hobbi minden időd elveszi, és még szórakoztató is, meglátod hogy jóval kevésbé akarsz majd barátnőt!

Másrészt fel kell tudnod ismerni, hogy a csajozás sehova nem vezet. Olyan, mintha kaparós sorsjegyeket vennél tonnaszám - mire megtalálod a jackpotot, több pénzt veszítettél, mint amennyit valaha visszanyersz. Kell ez neked? A csajozás nem éri meg a ráfordított energiát és időt, a pénzt meg főleg nem. Ha ezt belátod, és átlátod, máris kevésbé akarsz majd barátnőt.

Azt is érdemes felismerni, hogy a csaj nem a boldogság kizárólagos forrása. Én 31 vagyok, agglegény, és vidáman megvagyok nők nélkül, méghozzá úgy, hogy mindenre jut időm amit szeretnék csinálni! És lám-lám, nem haltam bele! Akkor neked miért ne sikerülne???

2016. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül is boldog vagyok 17 éve, de nem lenne rosz egy lányal :D
2016. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban jól állsz hozzá a dologhoz, amíg magaddal nem vagy elégedett, magadban nem tudsz vidám lenni stb, addig barátnőt is nehéz szerezni, és felesleges is(sokak így is összehozzák, de csak további sérelmeket szereznek ebből).. Ezt az önmagaddal való boldogságot úgy tudod fokozni először is, ha sokkal elnézőbb vagy magaddal(nem arról van itt szó, hogy becsapod magad, és innentől észre se veszed ha hibázol, és egy egoista állat leszel, hanem kevésbé cseszteted magad egy-egy probléma miatt), elkezded végre észrevenni az erősségeidet is, és nem reggeltől estig csak fikázod magad, meg sajnáltatod magad, meg a többi, hanem elkezded egy kicsit a pozitív oldalát is nézni a dolgoknak, elkezded elfogadni a negatívságaidat, és nem fennakadni rajtuk, hanem változtatni rajtuk, azzal pl hogy először megnézed a pozitív oldalát. Utána hogy hogyan lehet javulni benne esetleg. Igen ilyenkor jön az, hogy "áhhh én reménytelen eset vagyok", de ebbe a negatívba is gondolj bele pozitívan, mi van, ha nem? "Mi van ha kemény munkával meg tudom csinálni, hogy jobb legyen minden?" "Mi van ha tudok teljes és boldog életet élni?" Lemondani a lányokról csak addig kell amíg el nem kezded magad kedvelni, amíg nem tudsz a tükörbe nézve őszintén kimondani magadnak egy olyat, hogy "nagyon bírlak, imádom azt amilyen vagyok". Miután ez megy úgyis újra érezni fogod, hogy kell melléd valaki, de akkor nem azért fogod akarni magad mellé, hogy ő megadjon neked mindent, mint ahogy a legtöbb ember mostanában szeretné, hanem azért fogod akarni magad mellé, hogy megosszad vele azt a csodát, ami te vagy, hogy ezzel jobbá(vagy még jobbá:D) tegyed az életét, hogy mindent megadj neki ami benned van. Mert ugyebár csak az az ember tud adni, akinek van mit adnia:D Ha te szereted magad, elfogadod magad, szeretni fogod a párodat is, őt is el fogod tudni fogadni:D Ha nem szereted magad, ami sajna az emberek nagyon nagy részére igaz, akkor a párodtól fogod követelni a szeretetet, és ő egy idő után ezt megunja, így mennek szét a kapcsolatok.


Tehát először is legyél elnézőbb magaddal, kezdd el az élet pozitív oldalát is meglátni mindenben, még a legeslegrosszabb helyzetekben is, próbálj nevetni mindenen, tükörbe mondogass magadnak jó dolgokat. Később meg a barátnő dolog is mehet:)

2016. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as igazat adok neked abban, hogy lehet párkapcsolat nélkül is lehet jól élni, élvezni is lehet az életet akár, de képzelj el egy tájképet anélkül, hogy ki lenne színezve.. Te megrajzolod a képet, nagyon szép, és biztos élvezed is, és nagyon jól sikerül, és ezt is ki lehet rakni a falra valóban, és így is jól mutathat. De képzeld el ezt az egészet, színekkel, érzelmekkel, gondosabb törődéssel, minden apró részlet betöltésével.:) Szerintem ilyen egy igazi pár az életben, akivel megosztjuk amink van, és együtt hozunk össze egy nagyon jó dolgot.
2016. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és meg is fogadom őket
2016. szept. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!