Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először találkozok a a fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először találkozok a a fiúval aki tetszik. Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Hali:))

Nos..van egy fiú aki rámírt Facebook-on, aztán kiderült hogy egy városban lakunk meg minden, de én eddig nem láttam. Sokat beszélgettünk, aztán bevallottuk hogy bejövünk egymásnak és mondta hogy jó volna találkozni. Megbeszéltünk egy időpontot, ami nemsokára itt van. De miről beszélgessünk? Nem vagyok az a félénk tipus, csak egyszerűen nem tudom miről beszélhetnénk.

Inkább ő az aki nagyon témageneráló, de azért nem akarom azt hogy egész végig hallgassak és én ne mondjak semmit, mert nem akarom hogy megváltozzon rólam a véleménye. Facebookon nagyon jól ment a beszélgetés. Ilyen alap dolgokat kérdeztem hogy pl hogy vagy, hogy telt a napod stb.

De kellene valami téma. Ötletek?:))


2017. máj. 7. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a betűt a címbe kétszer írtam..ezaz😂👏👏👏
2017. máj. 7. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk semmit róla vagy rólad, így kicsit nehéz. Valami konkrétum?
2017. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia hat ha nem jön téma akkor kérdezgesd magàrol De ha elhivott és tetszel neki akkor ugyis fogtok tudni beszélgetni hàny évesek vagytok? Majd irj h hogy ment :)
2017. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő 15 én 14. :))
2017. máj. 10. 18:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, nagyon jól ment ^^ sokat beszélgettünk:D
2017. máj. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!