Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúval két alkalommal is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval két alkalommal is táncoltam olyan simulósan és másodjára megkérdezte miért nem írtam neki a facebookon mit írjak neki?

Figyelt kérdés
a srác 24 éves én meg 17 szóval van köztünk külömbség kicsit bejön kicsit nem ha hozzámér akkor bizsereg a testem és közben meg eltávolodnék tőle de ha nincs velem akkor meg rá gondolok miért?

2017. máj. 7. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ő is siman rád írhatott volna, ha akar valami komolyat.
2017. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert már vágysz az érzésre, de nem erre az emberre. Hagyd rá, aki 24 évesen kikezd egy 17 évessel így az csak azért teszi mert nem talál magával egy időset. Hagyd ott, és ne táncikálj vele.
2017. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és biztos igazatok is van
2017. máj. 7. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy köszönöd a táncot!
2017. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!