Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác a városban...

Van egy srác a városban akivel szoktuk néha látni egymást de eddig nem történt semmi. Aztán rám írt facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Kb.2nap után már beszélgettünk mindenféléről és megkérdezte szűz vagyok-e még?

Figyelt kérdés
Irtam hogy nem mondom el s irta hogy ojé.Ja és küldött egy képet egy csokolózó párról is.Hogy ilyenek leszünk mi. Szerintetek ez nagyon fura?.Amúgy tettszem neki és járni akarna velem és amúgy eléggé jó fej.Járjak vele?mert nekem amúgy tettszik.

2015. ápr. 19. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Eléggé eldöntötte a pali. :DD Ne vedd bántásnak, de csak meg akar húzni szerintem.
2015. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"... szoktuk néha látni egymást ..."

"... rám írt facebookon ..."

Na ezt rakjuk tisztába! Látjátok egymást! Nem történik semmi! Rád ir facebookon?

Vagy qrva türelmes fénykép alapján, több milliot megnézve beazonosit, v. ....

Egyszerűen nem kerek a történeted!

Rád ir, beszélgettek. 2 nap után beszélgettek, .... "Szűz vagy?"

Meg amugy jófej!

Ne hallgass senkire! Dugasd meg magad!

Csak egyre megkérlek!

Utána ne kelljen arra válaszolgatnunk, hogy ...

Együtt voltunk! Most miért nem keres? Csak arra kellettem?

2015. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!