Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szóljak a szüleimnek hogy...

Szóljak a szüleimnek hogy nemtudom magam elfogadni és minden ételt megbanok amit eszem? Már rettentően kivagyok és nemtudok magammal mit kezdeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Zárt intézetbe kell becsukni téged.
2014. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj enni és fogadd el magad. Így egy 12 évestől ezt rossz hallani. Ha akarod magad kezeltetni, tudok egy címet.
2014. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Énsem vagyok sokkal több mivel 14 vagyok de ezmiattegyre rosszabbul érzem magam. Milyen címet?
2014. szept. 28. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
IGen, szólj, az anorexiába bele is halhatsz.
2014. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és úgy döntöttem hogy lassan elmondom mert gyakran vagyok rosszul:(
2014. szept. 29. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
tulsullyos vagy? Mert ha van rajtad felesleg, akkor kezdj eddzeni, es egyel egeszsegesen, de mindenkeppen szolj valakinek! az anorexia veszelyes!
2014. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. Vagyis en annak erzem magam és minden falatot megbanok:( 153cm 44kg vagyok sokan mondjak hogy vékony vagyok de nem hiszek nekik és egyre rosszabbul erzem magam:((
2014. okt. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!