Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlsáosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsáosan szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány a gimibe 16 éves én 17. Beszélő viszonyba csak néha szünetekbe vagyunk. Az én osztályom állítja hogy tetszem neki de én valamiért ebbe kételkedem. Már volt amikor adtam neki arcra puszit és nem utasított el csak megsimitottam az arcom és azt modta hogy cuki vagyok. Én akkor teljsen sokkba voltam mert nem igazán gondoltam hogy ilyet mond... Mindig mosolyog ha ránézek. Egyszer megölelt mert megnyugtattam. Szerintetek akkor leesett neki hogy totál szerelmes vagyok belé? Hogy jöhetnék vele össze?

2017. máj. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivd el randira.
2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Adj neki jeleket. Pl. mondj neki bókokat. Lefog neki esni hogy te nem csak a haverja akarsz lenni.
2017. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2017. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá csak már annyiszor koppantam ilyen téren hogy kicsit önbizalom hiányos vagyok...
2017. máj. 7. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan szerintem meg varja is hogy elhivd.
2017. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De cuki vagy *-*
2017. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!