Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha 15 évesen már szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 15 évesen már szerelemre vágyom?

Figyelt kérdés

Körülöttem több ismerősömnek is van barátja, és ahogy nézem őket, mindig rájövök hogy én is nagyon szeretnék. A félreértés elkerülése végett: egyáltalán nem divatból. Csak jó lenne valakire "úgy" gondolni, kézen fogva sétálni, valakit úgy igazán szeretni...

Soha nem volt még barátom, néha volt, hogy tetszett egy fiú, de az pár hétnél sosem tartott tovább.

Szeretnék már egy normális barátot.

Nektek mi a véleményetek? Még korai? :/

15/l


2017. máj. 10. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én is erre vágytam:) 17 vagyok.. majdnem 18 és még mindig keresem a számomra tökéletes lányt.. "Csak jó lenne valakire "úgy" gondolni, kézen fogva sétálni, valakit úgy igazán szeretni... " Ezt érzem minden nap :)
2017. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezaz, pacsi :D

Köszi a választ, kitartás! :)

2017. máj. 10. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm :D
2017. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, több éve én is így vagyok ezzel, mostmár lassan 17 évesen.

Kitartást mindenkinek! :D

2017. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En is pont igy vagyok :D

15/L

2017. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz sok sikert mindenkinek:) 15L
2017. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, hogy szeretetre vágynak az asszonyok? :D Aki szeretetre vágyik meg humorkodásra az írhat bátran :) de csak lányok! No homo :D Üdv., egy fiúú
2017. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
where is the loveeeeeeee óóóóóóó óóóóóóóóóóóóóó where is the looooooveee :D óóóóó óóóóóóóó
2017. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!