Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha 14 évesen vágynék...

Az baj, ha 14 évesen vágynék a szerelemre?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátom, de már szeretnék. Tudom,hogy 14 évesen nem ezzel kéne foglalkoznom, de a korombeliek már mind fiúznak. Rám meg fel se figyelnek a fiúk.

2015. febr. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
De cuki vagy! :) Ez teljesen természetes! ;)
2015. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj fiúzni, mert a korodbeliek ezt csinálják.
2015. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak azért szeretnék,mmert a korombeliek is fiúznak, hanem úgy vágynék is rá, hogy valakinek tetszek.
2015. febr. 1. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanígy voltam 14 évesen, sőt, már 12 évesen is. Az egyik lánynak az osztályból az volt az újévi fogadalma, hogy nem marad szűz. Utólag elég gáz, akkor is furcsálltam, de azért a viszonyokat jól leírja.


Én is csúnyának tartottam magam, és azt gondoltam, hogy ezért nem kellek senkinek. Utólag a fényképeket visszanézve, objektív szemmel tudom, hogy ez hülyeség, nem voltam csúnya adottságaimat tekintve. Viszont amiatt, hogy csúnyának gondoltam magam, tényleg csúnya lettem kicsit: savanyú képű, nem mosolygós.


Aztán 17 évesen lett barátom, ez 2 évig tartott, aztán kb. 1 év múlva megismertem a férjemet (igazából középiskolás koromból ismertem kicsit már), akivel másfél év után összeházasodtunk. Azóta is boldogan élünk, nemsoká a babaprojektnek is nekilátunk.


Amit neked javasolok: barátkozz minél több emberrel, legyen minél több igazi barátod, akiben megbízhatsz, és akit jól ismersz, mélységében, lelkileg is. A középiskolában már maradandó kapcsolatok alakulnak ki. Bízz magadban, gyönyörű nő leszel! Gondolj erre. Ha ehhez híznod/fogynod/izmosodnod/hajat növesztened kéne, kezdj hozzá. Persze hízó vagy fogyókúra kapcsán előbb konzultálj orvossal is, 14 évesen ne kúrázz ész nélkül. Lehet, hogy objektíve, köznapi értelemben nem te leszel a legszebb az osztályban, de az erőfeszítés és az erőfeszítés okozta önbizalom látszani fog rajtad és az előnyödre válik. Kitartás.

2015. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fogyni akarok, de már sportolok és rendesen érkezem, amivel 7 kg-t fogytam.
2015. febr. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!