Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele estem de ő mással van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele estem de ő mással van nem bírok tovább lépni mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem meg kell ismerni egymást és ha komoly a dolog akkor otthagyja.

Én bolond meg elhittem és bele estem. Vele csokoloztam először annyira fáj a szivem érte de ő mással van.

Nem tudom elfelejteni minden gondolatomban ő van. Mit kéne csináljak?


2017. máj. 10. 13:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg se akartam csókolni csak erőszakoskodott és féltem
2017. máj. 10. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez de mocsok dolog, miért nem veszik észre a hozzá hasonló kis hülyék, hogy egy lánynak ez igen is sokat számít és igen is tud fájdalmas lenni? Ne is bánd, hogy nem jöttél össze egy ilyen fiúval, mert akkor valószínűleg több lányt is szédített.Sajnálatos, hogy az ilyen negatív példák miatt van az, hogy egy csomó normális férfi/fiú nem talál barátnőt :/ Bezzeg az ilyen kis gyökereknek meg minden ujjára jut holott meg sem érdemelné.
2017. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ,kérdedzhetnék valamit?
2017. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2017. máj. 10. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor te msot te szeretd őt?
2017. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy tudod mit? rád írhatok priviben?
2017. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresned kellene mást. Ha aranyos vagy és szexi, akkor pl. én tudok segíteni :) :D
2017. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!