Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higgyek neki? Vagy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki? Vagy lépjek tovább esetleg mással?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja nyúztuk egymást a barátommal, hatalmas szerelem volt.. Igaz sajnos rengeteg vitánk volt egymás meg nem értéséből fakadóan. Volt, hogy el is menekült a probléma elől, pár napos szünet formájában, aztán visszatért. A nagy érzések ellenére, nagyon félrecsúszott a kapcsolat, egyre inkább elmérgesedett minden, nem egyszer undorító módon beszélt velem, amit mindig megbocsátottam. Ezt én megelégeltem és egyszer nem siettem haza. Talán ez volt az egyetlen ballépésem vele szemben az egész kapcsolat alatt. Ő az emiatt külön töltött idő alatt rájött, hogy ő sodort ebbe bele és hogy mindent elrontott. Bármit megtenne, hogy visszakapjon, egy olyan oldalát mutatta amit eddig soha. Aki sosem tudta normálisan kimutatni az érzéseit, az most sírva jött ide, felvállalva minden érzését és könyörgött, hogy kezdjük újra tiszta lappal. És hogy mindig engem fog szeretni és nem kell neki más. Minden nap emlékeztet erre.. Nem tudok így túl lépni. Ti tudnátok hinni ebben? Érdemes belevágni még egyszer? De most jön a bónusz. Amikortól is ő, az utolsó pár napban és a külön töltött idő alatt belépett a képbe egy ember, akiről tudom, hogy a csillagokat lehozná és mindent megtenne értem nem hónapok után rájőve, hogy mi veszített. Nem történt úgy semmi köztünk, csak elgondolkodtat. Igazából így is ingok, hogy újra kezdem az exxel, de az egyetlen visszatartó erő ez az új pasi.. Van kit veszítsek. Mit tegyek? Találkozzak az újjal egyszer és kiderül hogy tudom magam érezni?

2015. nov. 12. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem fog változni, bármit is ígér. Az újról meg még semmit nem tudsz. Ne egy új miatt lépj ki egy rossz kapcsolatból, hanem magad miatt.
2015. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem amiatt, az csak felgyorsítja úgymondd.. Szóval akkor ezer % hogy bármennyire is megtört most és bármennyire más oldalát mint mutatta eddig, csak ideiglenes lenne maximum a váltás?
2015. nov. 12. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz veszteni,akkor veszítsd el az exed.

De csak veszteni fogsz.

2015. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végig se olvastam. Ha már felmerül a kérdés, hogy EGYÁLTALÁN mással...... akár csak gondolati szinten is. Akkor az már félig egy döntés. Nincs tovább. Hagyd a fenébe csak végre nyílt kártyákkal kell játszani és továbblépni. Vajon mi a megcsalás? Ha a pénisz a vaginába hatol vagy az ha az embernek eszébe jut, egy gondolati szinten, hogy ne azzal legyen akivel éppen van? Ha abból a filozófiai tényből indulunk ki, hogy a pénisz vagina aktus mindössze fizikai tulajdonságokból fakadó élvezetet nyújt mégis sokan megcsalásnak azt tekintik, ellenben a szeretet kizárólag gondolatokból fakadó érzelmi reakció, akkor ugyanígy a gondolat számít megcsalásnak nem pedig az ha valaki fizikailag lép félre. Már a gondolat jelenti, hogy nektek, pontosabban NEKED nem ez az ember mellett van keresnivalód.
2015. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!