Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mindjam meg egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mindjam meg egy nálam idősebb lábynak, hogy tetszik nekem és szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés
Most kerültem középiskolába van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogyan mondjam el neki. De valahogy úgy kéne, hogy osztálytársaim ne legyenek ott mert lépesek engem beégetni a lány elött
2017. márc. 4. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok fel, hogy nem úgy müködik, hogy "Dikk má tetszel seretnék vled járni, kérsz kólát?". Hanem elhívod moziba és már tudni fogja, hogy randiként akarsz-e moziba menni.
2017. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá
2017. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, h te is tetszel-e neki
2017. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!