Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy engem nez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy engem nez folyton pedig van baratja?

Figyelt kérdés

Tetszett egy csaj, feluletesen ismerkedni kezdtunk mert "csiripeltek a madarak" hogy bejovok neki ezert leptem is. Viszont kozbe alig talalkoztunk es hat a sors ugy alakult, hogy o osszejott egy csavoval. En picit kiakadtam elmorzsoltam par konnycseppet aztan tulleptem rajta, elvegre mit tehetnek? Minek szenvedjek miatta ez tiszta hulyeseg.

Viszont kisert a mult hogy igy mondjam mert nem erthem hogyha baratja van akkor miert kell tovabbra is folyton szemeznie velem ha meglatjuk egymast foleg ugy hogy ott van mellette a baratja is. Mit akar ezzel? Facebookra meg ilyeneket ir ki hogy szeretlek <3 a kozos kepeik ala, de ha szeretne szerintem ram se nezne. Most tovabbra is en tetszek neki vagy mi? Vagy miert nez akkor? Komolyan nem ertem.


2017. máj. 11. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mint ha én írtam volna...:D Írj ra hogy mivan akkor lehet otthagyna a sracot erted vagy vard meg amig szakitanak
2017. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert nalad mi van? Te rairtal mar? :D
2017. máj. 11. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

egyértelműen írj rá, semmit nem veszíthetsz vele

20L

2017. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Van egy barátja, aki szeret és tetszik is neki, te csak tetszel neki. A tetszés semmi. Lehet még 10 srác tetszik neki,és? Senki nem vakul meg párkapcsolatban.

Van egy Ford Focusod, de tetszik az Audi A8 is. És? Eladod miatta és rohansz megvenni?

2017. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,igen rá írtam hogy mivan 3 hétig semmi válasz utána írt hogy jajj szeret stb aztán össze akart velem jönni de azóta már boldog vagyok más csajjal :D szóval tedd meg írj rá
2017. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem ne javasolj olyat,hogy szóljon bele KÉT ember kapcsolatába. Ha sz.r az a kapcsolat,ha nem, nem kell beleavatkozni.
2017. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már nem jó kapcsolat amiben az egyik fél szemezget mással :D
2017. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!