Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Folyton szemezek vele pedig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton szemezek vele pedig van barátja. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép lányról van szó. Mindig ha meglátjuk egymást általában szemezünk, vagyis néz engem és én is őt, nagyon tetszik. Viszont mostanában egy sráccal látom kézenfogva aki valószínűleg a barátja. Most nem elemezgetném, hogy ki néz ki szerintem jobban én vagy a barátja mert ez tök relatív mindenkinek más a szép. Viszont tény, hogy amikor a barátjával megy kézenfogva akkor is engem bámul ha meglát, volt hogy beszélt hozzá a srác és ő közbe engem figyelt. Szerintem egyértelmű, már mikor először láttam valahogy éreztem, hogy tetszek neki de mostmár azért eléggé biztos vagyok benne legalábbis a jelek alapján.

Viszont az, hogy lett barátja nem könnyíti meg a helyzetem, mostmár nem tudom mit csináljak.

Csak az a fura tudjátok, hogy voltam már így egyszer mikor tetszettünk egymásnak a csajjal aztán lett barátja és utána látványosan lesz@art, tök unszimpatikus is lett de ez most valahogy más. Nemtudom mennyire komoly a kapcsolat, facebookon még egyedülálló és a srác is. És közös képeik sincsenek. Persze ez nem bizonyít semmit. De nagyon tetszik nekem és nagyon rossz most így. Még ha ő is lesz*rna és nem foglalkozna velem akkor szomorú lennék 1-2 hétig de talán lemondanék róla, így viszont nem megy főleg, hogy -tudom ez hülyeség- szinte sorszerűen mindig meglátom valahol a legeslegvalószínűtlenebb helyeken tűnik fel. Olyan fura, már az első pillanattól különleges nekem ez a lány...


2017. ápr. 25. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg ha én tegyük fel szerelmes lennék valakibe főleg a kapcsolat elején akkor tuti, hogy rá nem tudnék nézni más lányra főleg ha mellettem van épp. Mi van ha nem veszi olyan komolyan a srácot? Szerintetek? :( Úgy belezúgtam már.
2017. ápr. 25. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele, hogy veled járna, valószínűleg ugyan ezt csinálná veled is. Kutyából nem lesz szalonna.

20/f

2017. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt... Ha szerelmes lenne valószínű nem csinálná ezt. Aki megcsalja a párját ott sem csak a megcsalóval van gond.
2017. ápr. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!