Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tul fiatal vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul fiatal vagyok ahoz hogy elkezdjek szexualis eletet elni?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. A baratommal mar fel eve vagyunk egyutt es ugy erzem nagyon szeretjuk egymast. A baratom idosebb es tapasztaltabb nalam de soha se eroltette a szexet. Sokat beszeltunk rola de mindig azt monda hogy o nem tudna velem lefekudni ha tudja hogy en felek.

Ugy erzem felelosegteljes vagyok es a szuleimmel is tudok errol beszelgetni.

Csak felek a tobbi ember velemenyetol. Felek attol hogy elitelnenek azert mert 16 evesen veszitem el a szuzessegemet.



2017. máj. 11. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz az arcodra írva, hogy már nem vagy szűz :)
2017. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A baratod kedves, hogy turelmes. Szemely szerint 16evesen (gondolom ez gimi 10.osztaly) meg korai, de hat olyan gyorsan valtozik a vilag es ezzel egyutt a norma is.. de 17 megis csak jobban hangzik nem?
2017. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Énis a #2-essel vagyok. Szerintem legalább még egy évet várj vele.

A 16 elég fiatalnak hangzik, ráadásul ha valaki ezt megtudja lehet másképp néz majd rád...

Addig használd ki amíg a skacod türelmes, legalább jobban megismered.

2017. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed megtenned vele, es teljes mertekben bizol benne hat csinald, megbanni nem fogod ha szeretitek egymast! Biztosan vigyazni fog rad :) nem korai ha te nem erzed annak, masok meg honnan tudnak hogy te szuz vagy-e vagy nem? :)
2017. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a pettinget nem bánod meg utána, akkor talán ezt se fogod.
2017. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele.
2017. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt neked kell érezni..
2017. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem korai, de nem ismerlek titeket.

A barátod hány éves?

Ha nem mondod senkinek, nem fogja tudni senki, ha már nem vagy szűz.

Én még nagyon nem érzem magam rá készenm, de ha te igen, akkor csak rajtad áll. ;)

16/L

2017. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolut nem vagy hozzá fiatal
2017. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! A baratom 21 eves. Tudom eloszor soknak tunik azaz 5 ev koztunk de nagyon szeretjuk egymast es tenyleg egyszer se eroltette ezt a szex kerdest.
2017. máj. 12. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!