Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon bírom ezt a semmittevést..egy suliba járunk,már írtunk is egymással de semmi extra és nem is sokat..aztán utána köszönt nekem de én annyira félénk voltam csak halkan köszöntem vissza de lehet nem hallotta nem tudom. Facebookon lájkolgat néha,nem mindig.A suliban ha elmegyünk egymás mellett akkor végig a szemembe néz,mindig kiszúr engem a tömegből ..mondjuk én is őt.De az egyszeri eset óta nem köszön ..nem is ez zavar hanem hogy nekem még jobban tetszik azóta és szerintem szerelmes is vagyok egy ideje :/ aztán lett kb.2 hete barátnője de nem változtat sokat semmin..ugyanúgy néz a suliban és lájkol most is.Már nemrég úgy voltam elmondom neki de most meg jött a csaj nem akarok neki kellemetlenséget okozni amíg van a csaja..
2017. máj. 11. 21:03
 1/1 anonim válasza:
Ha barátnője lett közben, akkor ne nagyon reménykedj.
2017. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!