Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés

Régebben mindig én mentem oda megölelni(a régebben az év elején volt)mert valahogy teljesen megnyugtatott

Azóta elértem, hogy már csak ő jön

Az az igazság, hogy ő volt a legjobb fiú barátom

Csak hát...beleszerettem

Egyszer adott puszit, meg csak tőlem szokott mostanság elköszönni, úgy hogy odajön hozzám tartja a kezét, én meg odabújok. Annyira jó érzés

Suliban is elég sokat van velem

Talán én tudok róla a legtöbbet az osztályból(pedig csak két éve ismerem, és abból egy évet nem is beszéltünk, csak az a szia szia beszélgetés)

És ha megölel, az is ilyen jó hosszú ölelés

Volt, hogy ketten álltunk, és könnyes szemmel néztünk egymásra(az mindegy mi miatt)és mondogattuk, hogy nem sírunk, mart ha egyikünk elkezd, a másik is fog

Én amúgy lány vagyok, osztálytarsak vagyunk

8.osok vagyunk


2017. márc. 22. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem biztos mert nálunk az osztályban vannak a lányok és fiúk és ilyen kapcsolatban vagyunk egymással, annak ellenére hogy mindenkinek van barátnője, amíg nem volt addig meg friend zone
2017. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is érez irántad valamit.

8.-os vagy ha év vége fele bevallod neki, akkor rosszabb esetben is csak pár hetet kell még egy osztályba járnotok.

14L

2017. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tökre cuki történet. Próbálok visszaenlékezni,mert nekem is volt pár fiú barátom akikkel ölelgettük egymást. Én sose akartam semmit, most hogy felnőtt fejjel néha beszélünk,mindig bevallják (2) hogy ők belém voltak esve.

Szóval simán lehet,hogy ő is akar tőled valami többet. Szerintem egyszer csak úgy hozd fel témába,ha beszélgettek,hogy neki milyen lányok tetszenek. Látni fogod a reakcióját szerintem. Ha nincs konkrét elképzelése,csak hímel-hámol, akkor szerintem azért,mert nem tudja mit mondjon :)

L27

2017. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már volt róla szó

Neki a tökösebb lányok jönnek be azt mondta

2017. márc. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!