Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy fiúval hogy nem vagyok könnyen kapható?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
ugy hogy nem leszel az.
2017. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mond el neki érthetően és őszintén.
2017. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én ezzel az ideológiával sohasem étettem egyet, ha neked is tetszik a fiú, miért kell játszani azt, hogy nem vagy könnyen kapható, nem értem bocsi.
2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy nem adod könnnyen magad?

Mellesleg,akinek ilyen lány kell,azzal szóba se állj.

2017. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezt tizenévesen bizonygatni kell, akkor valamit nagyon elrontottál eddig.
2017. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
#3-mal értek egyet meg nem is. Szerintem azért a fiúnak kicsit küzdenie is kell de ha neked is tetszik akkor ez már olyan mindegy már ugorhatnátok egy jobb részre, és ehelyett erre fecsérlitek az időt.:/
2017. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Szándékosan semmiképpen ne nehezítsd a dolgát. Ha ez a szándékod, akkor inkább felejtsd el az adott fiút, és keress olyat, aki tényleg érdekel.
2017. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a dolgok megnehezítéséről van szó, de ha egy nő könnyen kapható, akkor azt a férfi nem tiszteli (na a hibaszázalékban ott vannak azok, akik röhögnek a markukban,hogy de könnyű dolguk volt..).

Nem kell játszani a jégkirálynőt, mert az taszító, de a másik véglet is az. A kölcsönös egymás felé közeledés az ideális viselkedés.


Hogy tudasd vele? :

1. MEgmondod: "Józsi, én nem vagyok könnyen kapható!"

2. Ilyen viselkedést tanúsítasz.


Viszont ha a srác a könnyen kapható lányokra bukik, akkor hagyd a fenébe, mert az "ideáljával" akkor te a szöges ellentéte vagy.

2017. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Atya világ, mennyi ostoba van!
2017. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!