Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért? Miért nem tudok túllépn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért nem tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Kedves Xyz!


2010-et írunk. Pontosan ebben az évben lehettem az a szerencsés akivel össze hozott a sors. Igaz először még nem kedveltelek, de miután egyre jobban megismertelek nem tudtam nem érzéseket táplálni irántad. Emlékszem még otthon ültem és azon gondolkoztam, hogy egy ilyen gyönyörű lány nem is illik hozzám és nagy dilemma volt, hogy hogyan közöljem veled az érzéseim. Aztán végül is megtörtént az első csók. Tisztán emlékszem rá, mert a szülinapomat ünnepeltük, és te voltál a legnagyobb ajándék aznap este. 2 év együtt töltött idő után egyik találkozásunkkor elkezdtél sírni. Persze én kérdeztem, hogy miért, de nagyon nagyon nehezen tudtam kiszedni belőled "már nem szeretlek úgy mint régen" válaszoltad. Szinte egy seb, egy tátongó üres tér keletkezett a szívemben (tulajdonképpen meghaltam). Számomra nagyon nehéz időszak következett. Egyszerűen nem tudtam mit kezdjek az életemmel..., jött az alkohol (ami nem enyhítette a fájdalmam, sőt...) Erre nem is igazán vagyok büszke. Kb 1 év telhetett el azóta mikor is új barátokat szereztem, új örök barátokat. De a Te hiányod nem csillapodott, és szinte alkoholista lettem. Most 2015-öt írunk mikor úgy határoztam, hogy ennek vége! Ígértem anno neked valamit, hogy jó életet szeretnék magunknak. Szóval belevágtam (igaz nélküled). 2017 van. Nem iszok alkoholt, nem csinálok semmi olyan dolgot amitől úgy érezhetem, hogy rossz ember vagyok, de hiányzol. Volt időm sokat gondolkodni, hiszen a szakításunk óta eltelt 5 év. Most már tudom, hogy akkor én hibáztam. Nem becsültelek meg eléggé, de nem azért, mert nem szerettelek, hanem mert nem fogadtam el magamat. Úgy gondoltam, hogy túl jó vagy hozzám és én nem tudom ezt neked viszonozni. Próbáltam tényleg próbáltam túl lépni rajtad, egyszerűen nem megy. Nem tudok senkit közel engedni magamhoz. Még mindig szeretlek, vagyis igazából a mostani énedbe nem is lehetek szerelmes, mert 5 év alatt teljesen más ember lettél és én is más lettem. De tudom a nagy Ő te voltál. Gondolkoztam, hogy megkeresselek-e, de lehet neked már családod van. Meg amúgy is, ennyi év után talán nem is tudnám helyrehozni.

Ahogy mondtad talán ez egy próba és próbálok is erős maradni. Nekem a remény hal meg utoljára. 10 év vagy 20 igazából mindegy én itt leszek. Köszönöm, hogy megmutattad milyen igazán szeretni valakit!



2017. máj. 13. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz túl lenni rajta mert a gondolataid még mindig rajta tartod. Az emberi agy ilyenkor a tudat alatti és tudati energia mezejébe raktározza az összes emléket és csak kis mozgó képekben jelennek meg az életünk élményei. Mint egy memória kártya füzet kb . Az élet ezért is tapasztalásokból áll tanulásból fejlődésből . Gondolj bele mire volt jó az a szerelem amível te fronton voltál . Egy tapasztal és volt meg. És hangsúlyozom hogy a rossz élmények jobban megmaradnak a jóval együtt így a polaritás mértéke egyenlő . Azt jelenti hogy eme kettős érzékek a rossz és a jó egyben is megmarad amíg meg nem halunk . Többet is tudok mondani de magadban a saját testetben és életetben te vagy az úr . Ne hagYd magad hogy a tested irányítson te irányítsd magadat. Sokan azt hiszik hogy nem lehetséges irányítani akaratunkat magunk felett . De igenis lehet megtudom erősíteni. Mi miatt nem tudsz túl lépni benne ? Az érzést nem tudod leírni ezt magadban érzed. Nem robotok vagyunk élő lények egy teremtő lényei vagyunk megformálva. Én azt mondom hogy légy erős légy bátor lázadjon a lelked állj ki magadért és sikEreden irányítva magadat túl tudsz tenni lépni . Ne ragadj le különben életed végéig ezt a sebet hordod majd . Ennyi szia . Ha sokat segítettem akkor vissza is írhatsz nyugodtan privibe. Tudok technikákat hogyan lehet könnyebben érezni magad .
2017. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!