Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbaljak meg túllépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbaljak meg túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akivel megosztunk dolgokat, beszélgetünk dolgokról, találkozgatunk meg minden... És ezzel minden is rendben volt. Csak egyik nap a haverom látta hogy beszélgetünk és miután elmentem rákérdezett a haver hogy nem e tetszik e nekem... Természetesen nemet mondtam.. Aztán így elkezdtem gondolkodni rajta hogy talán még is többről van szó... Talán nem csak barátként tekintek rá hanem több mint egy barát... És ugyebár egyre többet kezdtem rá gondolni. Esélyem kétlem hogy lenne, és ezért próbálom meg inkább elfelejteni azt hogy szerelmes vagyok a lányba... Alig várom már hogy találkozzunk meg minden és hogy végre lássam, csak hogy ez így már nem jó.. Hogyan sikerűlhet, legalább egy picit is elfelejteni és jobban érezni magam?

2017. febr. 11. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod hogy lehet-e esélyed vagy sem...próbald úgy mintha viccből mondanâd.. egyébként így hogy barátok vagytok és gondolom gyakran találkoztok nehéz lesz a felejtés.
2017. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van is egy fő ok hogy miért is nem akarom megpróbálni mert több mint valószínű hogy a barátság ami most van közöttünk tönkre menne.
2017. febr. 11. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos hogy tönkremenne én is elmondtam hogy szeretem ő pedig visszautasított és még mindíg barátok vagyunk de mind a ketten tudjuk hogy ez több barátságnál csak ő nem ismeri be
2017. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk személyesen és egyre rosszabbul érzem magam ha mondjuk 10 percig nem szólok vagy szól hozzám :D napról napra rosszabb a kedvem és még hasonló ha nem látom vagy akármi :D az benne a vicc hogy nagyon nem akarom hogy szerelmes legyek mert semmi értelme :D a mostani kapcsolatunk pont elég mivel ez egy "mindent elmondunk egymásnak amit csak lehet" mély baráti kapcsolat :DD és ennél több nem is kell.. De, nem tudom ezt irányítani sajnos :D
2017. febr. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!