Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedik egy fiú, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy fiú, ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
Tudtok apróbb gesztusokat, jeleket írni, amelyek arra utalnak, hogy egy fiúnak tetszik egy lány?

2017. máj. 13. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
FElvvaratja magára a lány arcát.
2017. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyszerüen csak mondd meg neki biztos vagyok benne hogy nagyon fog neki örülni én is örülnék! 13/F
2017. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Beszarok xxd egy 13 éves osztogat szerelmi tanácsokat xdd
2017. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dorline válasza:
Szia! Szerintem ha vonzódik hozzád, társaságban mindig figyel rád, például be akar téged is vonni , vagy szimplán érdekli mi van veled . Próbál kedves és udvarias lenni veled. Figyeld meg hogy hogyan viselkedik másokkal és veled. ;)
2017. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ha tetszek egy fiúnak:


Állandóan rajtam lóg. Minden apróságot megjegyez. Kedvesebb mint általában. Egyszer majdnem leestem egy magas meredek dombról és ő elkapott. Mindig a közelemben van:D mellettem akar ülni stb.


De van olyan aki meg az ellenkezőjét csinálja.

2017. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még azzal kiegészíteném az előzőket h könnyen zavarba jön ha vele vagy vagy legalábbis nálam így van. :-)
2017. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!